Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 

Zvaní hostů – problém nebo výhoda?
Autor: Kamila Zárychtová

Jedno z pravidel spolupráce na BforB klubech je to, že si každý člen za rok na klubová setkání pozve nejméně 4 hosty. Proč?  

Má networking v době online vůbec smysl?
Autor: Kamila Zárychtová

Zanedlouho tomu bude rok, co se náš podnikatelský život změnil. Ať už náš byznys zasáhla rozsáhlá opatření destruktivně anebo jsme naopak na vzestupu díky rychlému přesunu aktivit do online podoby, tak jedno je jisté – není možné obchodovat, jednat, navazovat kontakty nebo se setkávat s podnikateli tak, jak jsme to dělali dřív. 

Never suffer in silence!
Autor: Kamila Zárychtová

(nikdy si nenechávej trápení pro sebe)

Tuhle větu mi nedávno řekla moje kolegyně Mel Fisher z BforB networking United Kingdom. A já si uvědomila, že ji vůči svým obchodním partnerům také často používám. Ale teprve až v okamžiku, kdy ji někdo přede mnou vyslovil nahlas, mi došlo, jak velkou sílu má.

Jak na networking
Autor: Kamila Zárychtová

Všichni víme, že networking je skvělá pomůcka při budování firem i obchodních strategií. V podstatě jde o vytváření vztahů mezi lidmi, vzájemnou výměnu informací a udržování osobních kontaktů vedoucích k vytvoření sítě konexí, která je pro podnikatele zásadní. Jsou ale dny, kdy jednoduše nemáte na networking ani pomyšlení a při představě večera stráveného v sále plném lidí, byste se nejraději hodili marod. Protože ani nám není tento pocit neznámý, připravili jsme pro vás pár rad, jak jednoduše pojmout networking tak, aby vám jen s trochou osobního nasazení přinesl maximální účinek.

Klub BforB? Přátelská atmosféra bez konkurence!
Autor: Ing. Barbora Štanglová, redaktorka

Do podnikatelského klubu Business for Breakfast přivedla Petra Tumu před třemi lety kamarádka. Díky setkáním, která dnes moderuje, získal nejen nové zakázky a přátelství, ale také možnost vyčistit si hlavu u jiné činnosti, než je jeho oblíbené rybaření. 

6 zásadních chyb networkingu (2. část)
Autor: Ing. Barbora Štanglová, redaktorka

Nedávno jsme vám představili první tři zásadní chyby v networkingu, které by mohly mít za následek váš neúspěch v získávání důležitých obchodních kontaktů a následném budování vztahů. Nyní je tedy na čase odhalit i zbývající tři.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma