Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Never suffer in silence!

Autor: Kamila Zárychtová

(nikdy si nenechávej trápení pro sebe)

Tuhle větu mi nedávno řekla moje kolegyně Mel Fisher z BforB networking United Kingdom. A já si uvědomila, že ji vůči svým obchodním partnerům také často používám. Ale teprve až v okamžiku, kdy ji někdo přede mnou vyslovil nahlas, mi došlo, jak velkou sílu má.

V době, kdy je celý svět zasažen koronakrizí, se spousta podnikatelů nachází ve složitých situacích a musí řešit věci, které by za jiných okolností neřešili. Mnozí na to nebyli a nejsou připraveni a prozatím stále neví, jak dál. Trápí se, řeší to, přemýšlí a celkově tomu věnují spoustu času.

Právě v takovou chvíli je potřeba si o problémech promluvit s někým dalším, a nejlépe ještě dalším a dalším. Díky těmto rozhovorům získáte nejen velkou inspiraci od druhých, jejich nápady, rady a jejich zkušenosti, ale také asi tu nejdůležitější věc – povzbuzení, že věci mají řešení.

Když řešíte nějaký problém nebo nevíte jak dál, začněte o tom mluvit. A nejlépe s těmi, kteří jsou s vámi na stejné vlně. Pokud jste součástí networkingových klubů BforB, využijte svých kolegů podnikatelů a pobavit se s nimi.
O tom, co potřebujete, co vás trápí, co vás zajímá. Díky druhým můžete zjistit to, co ještě nevíte.

 

Autor: Kamila Zárychtová 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma