Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Přijít nezávazně jako host

Reference našich členů

Videa

Karel Drašnar
BrandCloud

Pro mě největší přínosem byla možnost získat kontakt tam, kde jsme neměli žádné předchozí vazby. Získáváme doporučení na lidi ze státní správy, které s námi uzavřeli obchod. Naopak já jsem mohl začít využívat zdroje, jako například programátorskou firmu, která je zde členem , aby nám pomohli s vývojem části naší aplikace. Takže vlastně zde řeším konkrétní potřeby, jejichž řešení by člověk jinak složitě hledal.

Vyjádření členů

Jiří Novosad
Jiří Novosad
Loreta Golf Club Pyšely

„Moc se mi nechtělo ráno vsávat a vyrážet z Prahy v 6:30 abych stihnul snídani s neznámými lidmi v Týnci nad Sázavou. Cesta byla hrozná. Lilo, všude zácpy, objížďky a věděl jsem už v autě, že se zúčastním a už tam nikdy nepojedu.

Přečíst celou referenci

Ke svému překvapení jsem již po pár minutách změnil názor. Na snídani bylo asi 8 místních podnikatelů z různých oborů a díky systému B4B, jsem zjistil, že si téměř s každým máme navzájem co nabídnout. Navíc lidi, které jsem na snídani poznal spojoval jakýsi společný charakterový rys. Všichni chtěli v místní komunitě fungovat aktivně, transparentně a podnikat férově. Díky tomu se nebojí sdílet navzájem kontakty, zkušenosti a pomáhat si navzájem. S řadou z účastníků první snídaně jsem se následně setkal na Loretě a vymýšlíme, jak si navzájem pomoci. Překvapivě, téměř všichni hrají více, nebo méně golf.“

Skrýt referenci
Michal Nenička
Michal Nenička
European Institute of Business Studies

Michal Nenička je členem BforB v Ostravě, konkrétně v klubu BforB bistro Ollies. 

"Na BforB srší byznys ze všech stran!" říká o spolupráci s podnikateli v ostravském BforB a dodává, že na BforB je dobré to, že se jedná o úžasná setkání, s úžasnými lidmi a vznikají zde nová přátelství.

 

Přečíst celou referenci

Referenci Michala Neničky si můžete pustit zde

Skrýt referenci

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma