Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Podzim je jedním z nejrušnějších pracovních období. Ulehčete si trošku vaše obchodní úsilí a přijďte se setkat s aktivními a spolehlivými podnikateli na některou z našich akcí. 

Zdroj: smartemailing.cz

Jak je už v brněnském BforB tradicí, každé září pořádá Jan Šmerek a jeho klub v Löw Beer vile speciální setkání pro podnikatele. Ani letos tomu není jinak. Přijměte pozvání na tuto tradiční, exkluzivní networkingovou záležitost a užijte si dopoledne v historickém prostředí v jedné z nejstarších podnikatelských vil v České republice. Vila Löw-Beer byla centrem, kde se scházeli podnikatelé již od začátku 20. století.

Stala se jí Hana Bartková, inženýrka ekonomie. Má bohaté zkušenosti s vedením týmu, audity, jak ve výrobě, tak v současné firmě, kde působí. Aktuálně pracuje jako ředitelka jazykové a překladatelské agentury pro oblast Moravy a Slezska a zároveň jako interní auditor.  Ona sama říká, že problémy či komplikace pro ni nejsou překážkou, naopak výzvou. 

Nakopněte váš byznys na 5. ročníku nezapomenutelné konference. Nejvýznamnější obchodně manažerská konference Ryba smrdí od hlavy se koná na sklonku letošního roku v Brně. Přijďte si pro inspiraci, nové nápady, obchodní příležitosti na celodenním byznys networkingu, pro dávku energie, informace, návody leaderů trhu, které fungují v praxi.

Zakládáme podnikatelské kluby v Dobřichovicích, Průhonicích, Nymburce a Lady byznys klub pouze pro dámy. 
Užít networkingu si můžete i na našem tradičním celorepublikovém letním večírku 24. srpna v Praze. 
Na kterém nebude opět chybět i oblíbený speed networking pro maximální užitek z akce.
Zdroj: smartemailing.cz

Jak už je několik posledních let zvykem, konec léta patří Letnímu networkingu členů a přátel BforB. Ani letošní rok nebude výjimkou. Rezervujte si termín 24. srpna a využijte možnosti osobně se potkat s lidmi napříč celou Českou republikou.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma