Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Chcete s námi rozklíčovat tajemství networkingu? Tím pádem se nenechte dlouze přemlouvat a přidejte se k nám na akci, která se koná 18. dubna! 
Nezapomněli jsme také na naše každoroční celorepubliková setkávání výkonných týmů, která jsou vždy nabitá programem a skvělými lidmi. Duben je opravdu plný pestrého programu.
Zdroj: smartemailing.cz

Získejte nové kontakty ve Zlíně, na Vysočině, ve Středočeském kraji,  V Českých Budějovicích, Praze nebo v Brně a propojte se se členy z druhého konce republiky. Počet návštěv není omezen, vše závisí na kapacitě jednotlivých klubů. Takže: "Kdo se dřív registruje, více toho získá."

Jaro k nám přišlo tento rok o něco dříve, což znamená, že jsme o krok blíž k pořádání venkovních akcí! 
Než se k tomu však dostaneme, dovolte mi pozvat vás na speciální akci Melodio, která bude plná známých tváří.
Zároveň nám celý měsíc probíhá akce Březen, na návštěvu vlezem - podporujeme členy, aby se setkávaly a navštívily se v různých klubech, a mohou tak procestovat celou ČR napříč kluby BforB. V rámci tohoto programu jsme pro vás naplánovali otevřené akce, na které můžete jakýkoliv host bez ohledu na exkluzivitu. Nepromeškejte unikátní možnost a podívejte se i tam, kde to kvůli exkluzivitě běžně není možné a třeba se tam potkáme!
Zdroj: smartemailing.cz

Prkenný důl 56, Žacléř, areál Bret, https://www.chalupy-bret.cz/
14. až 16. června 2024

Nemůžete na návštěvu do jiného klubu, protože je tam váš obor už zastoupen a termíny otevřených akcí se vám nehodí? Nevadí! Rezervujte si červnový víkend, vezměte rodinu a vyrazte na jarní víkend přátel BforB klubu v Prkeňáku. Jaký je program a na co se můžete kromě příjemné atmosféry a přátelského prostředí těšit?

Únor je již v plném proudu a my pomalu přivoláváme jaro skvělými událostmi, na které se už nemůžeme dočkat.
Na co se můžete těšit? 
Zdroj: smartemailing.cz

Speciální společenský večer s prostorem pro networking & večer filmové a muzikálové hudby se skladatelem Zdeňkem Bartákem. Můžete se těšit na nádherné melodie. Většinu z nich jste jistě už v životě zaslechli, jen jste možná nevěděli, že je složil právě Zdeněk Barták. O autorovi vám více prozradí jeho hudba. 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma