Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Prkenný důl 56, Žacléř, areál Bret, https://www.chalupy-bret.cz/
14. až 16. června 2024

Nemůžete na návštěvu do jiného klubu, protože je tam váš obor už zastoupen a termíny otevřených akcí se vám nehodí? Nevadí! Rezervujte si červnový víkend, vezměte rodinu a vyrazte na jarní víkend přátel BforB klubu v Prkeňáku. Jaký je program a na co se můžete kromě příjemné atmosféry a přátelského prostředí těšit?

Únor je již v plném proudu a my pomalu přivoláváme jaro skvělými událostmi, na které se už nemůžeme dočkat.
Na co se můžete těšit? 
Zdroj: smartemailing.cz

Speciální společenský večer s prostorem pro networking & večer filmové a muzikálové hudby se skladatelem Zdeňkem Bartákem. Můžete se těšit na nádherné melodie. Většinu z nich jste jistě už v životě zaslechli, jen jste možná nevěděli, že je složil právě Zdeněk Barták. O autorovi vám více prozradí jeho hudba. 

 

Chtěli bychom vám popřát za celé BforB do Nového roku hodně úspěchů, spoustu networkingu a štěstí na kontakty a spolupráce!
Zároveň přinášíme přehled akcí, které si určitě nenechte ujít. 

Zdroj: smartemailing.cz

Prvního února proběhne v Brně pracovně - společenská networkingová událost, na které budete mít příležitost navázat nové obchodní konexe, ale také si užít příjemný večer s inspirativním tématem ve společnosti vašich obchodních, ale i osobních partnerů. Tam nesmíte chybět! 

Je tady další kalendář networkingových akcí, které s námi můžete navštívit v prosinci.

Zdroj: smartemailing.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma