Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Nezapomínáme na Vás ani přes léto a můžete se spolehnout, že jsme si opět dali záležet na všech akcí, které pořádáme. 
Připojte se k nám na události, které mají letní nádech a přinesou příležitosti, které mnozí v tomto čase nevyhledávají!
A na co se můžete těšit? Podívejte se na akce níže :)
Zdroj: smartemailing.cz

Milí členové, je to tady! Připravili jsme si platformu, která vás propojí se všemi členy BforB napříč celou Českou republikou! Aplikace se jmenuje NetworkingPlus a běží na komunitní apce Plusco. Stáhněte si Plusco do svého mobilu a buďte součástí celorepublikové sítě NetworkingPlus! Pro všechny členy BforB zdarma, jako benefit k vašemu členství! 

Získejte náskok před konkurencí a užijte si speciální tříměsíční členství v BforB! 

Léto je už za dveřmi a my se začínáme připravovat na naši největší podnikatelskou akci, protože BforB je tady s Vámi už 15 let! Věřili byste tomu? Můžete se těšit na celodenní program, který je opravdu nabitý stovkami obchodních příležitostí, zajímavých konexí a potenciálu k novým zakázkám.
A do začátku června si můžete lístky stále koupit výhodněji v předprodeji :)
Zdroj: smartemailing.cz
Ve Zlíně slavíme narozeniny, V Holešovicích a na Pálavě rozjíždíme aktivně nové kluby a v Ostravě nás nově čeká zahájení dalšího klubu... můžeme vám s hrdostí říct, že se opravdu nenudíme :)
A aby toho nebylo málo, tak jelikož nás baví trendy a inovace, rozhodli jsme se jít do toho po hlavě a vytvořili aplikaci s názvem NetworkingPlus! Chcete vědět více? Podívejte se na krátký článek s veškerými informacemi pod kalendářem akcí a pojďte do toho s námi! 
Zdroj: smartemailing.cz
Chcete s námi rozklíčovat tajemství networkingu? Tím pádem se nenechte dlouze přemlouvat a přidejte se k nám na akci, která se koná 18. dubna! 
Nezapomněli jsme také na naše každoroční celorepubliková setkávání výkonných týmů, která jsou vždy nabitá programem a skvělými lidmi. Duben je opravdu plný pestrého programu.
Zdroj: smartemailing.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma