Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 

Naši hosté primárně nejsou ti, o kterých se dočtete v luxusních podnikatelských časopisech. Až na výjimky. Jsou to podnikatelé a malé firmy, často se stejně zajímavými (nejen) podnikatelskými příběhy. My je známe. A teď si je můžete poslechnout i vy. Najdete je na Spotify, Google Podcasts, Breaker, PocketCast, RadiouPublic nebo Apple Podcasts. Rozhovory nejen o byznysu se členy BforB Česko vznikají ve spolupráci se studiem Soundflower.

 

17.2.2021

HOST: Jan Zeman, jednatel společnosti Clever Advisor a jeden ze zakladatelů projektu Spolehlivá agentura

Honza Zeman se se svojí firmou přes 5 let věnuje zakládání agentur práce takzvaně na klíč. Od zajištění patřičných dokladů, založení s.r.o. až po komunikaci s úřady. Co dalšího může firmám nabídnout a kdo je vlastně jeho cílový zákazník? Proč společně s bratrem rozjeli i projekt Spolehlivá agentura? 

10.2.2021

HOST: Karel Drašnar, autor aplikace BrandCloud, která nabízí cloudové řešení pro všechny firemní dokumenty

S Karlem jsme si povídali o tom, že cloud není jen prostor pro odkládání věcí. Co to tedy vlastně je a jaké jsou možnosti cloudového řešení? A jak se z původně grafického portálu stal firemní prostor s možnostmi různých interakcí jako jsou třeba interní schvalování nebo objednávky? 

 

3.2.2021

HOST: Hanka Valentová Vojtová, jednatelka společností Heracleum a Bilegria, provozovatelka lékárny Rémus v Plzni

 

Jak sama říká, provozuje "jinou lékárnu". Co v ní najdete oproti klasickým řetězcovým lékárnám? Rozhovor o bylinkách, léčivé síle přírody, o zodpovědnosti každého člověka za vlastní zdraví. 

 

 27.1.2021

HOST: Jakub Moravec, zakladatel společnosti MOKUSO

Proč začal Jakub podnikat a co je jeho cílem? Co všechno jeho firma umí? Jak shání klienty a jak si dokáže poradit s klientskými představami z internetu. Poslechněte si rozhovor s mladým podnikatelem, který navrací noblesu řemeslné práci.  

 
 

20.1.2021

HOST: Libor Černoch, zakladatel společnosti LOCASTE, Palác vína

Jeho obor podnikání patří k těm, které covid omezení utlumilo na minimum. Dodávky vína do hotelů, gastra nebo vinoték, se časem úplně pozastavily. Jak se s tím vším popral, kam ho posunula jarní "chvilka pro sebe" a jak na podzim transformoval svůj byznys? T

 

  

13.1.2021

HOST: Aleš Vavrečka, autor projektu Dr. Financí

Otevřený rozhovor o tom, jak veřejnost vnímá finanční poradce. Proč to tak je a jak poznat toho dobrého? Co je diagnostika osobních financí a v čem může pomoci především OSVČ? To a více  si poslechněte v rozhovoru s Alešem Vavrečkou.
 

 

21. 12. 2020

HOST: Jaroslav Vokurka, majitel studia SoundFlower & Kamila Zárychtová, zakladatelka BforB ČR

Splněný sen. Tak oba dva mluví o podcastech BforB. Jarda i Kamila společně povídají o tom, proč BforB ON AIR vlastně vzniklo a proč je důležité dát prostor být slyšet právě malým a středním podnikatelům nebo živnostníkům.

 

16. 11. 2020

HOST: Lenka Jeřábková, zakladatelka Nakopni svůj marketing

"Protože věřím, že každý má právo žít svůj podnikatelský sen." Přesně to vám Lenka odpoví, když se jí zeptáte na důvod založení projektu, který  živnostníkům a menším podnikům pomáhá s reklamou a marketingem. Poslechněte si více v našem rozhovoru. 

  

9. 11. 2020

HOST: Dominika Poláková, majitelka pražské franšízy BforB

Již 6 let se věnuje práci v oblasti financí a aktuálně je nejmladší frašízantkou BforB. Podle Dominiky je největší pomoc mít kolem sebe lidi, kteří mají stejné smýšlení, i když jsou z jiného oboru. Poslechněte si, kam chce směřovat své kluby a proč je pro ni podpora podnikatelů absolutní samozřejmostí. 

 

2. 11. 2020

HOST: Radim Hasalík, specialista na online marketing

Rozhovor se zakladatelem největší FB skupiny v ČR - Podnikatelé a živnostníci.  O výměně zkušeností, spojení sil s BforB a přesahu do obou vybudovaných podnikatelských sítí.
 
 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma