Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Přijďte jako host na klubové setkání podnikatelů

Potřebujete pomoci s podnikáním? Získat více kontaktů na potenciální zákazníky? Online svět vás již unavil? Tak to jste tady správně! Přijďte na klubové setkání podnikatelů BforB a získejte kolem 20 kontaktů na jednom místě během hodiny a půl.

Jsme Business and Breakfast – největší networkingová síť v České republice. Sdružujeme podnikatele a firmy, které se chtějí potkávat pravidelně a těžit tak z dlouhodobých obchodních vztahů, které jim pomáhají společně růst.

Proč přijít jako host?

  • kromě uhrazení snídaně neplatíte žádné další poplatky
  • přijdete zcela nezávazně, můžete se snídaní zúčastnit až dvakrát ročně zdarma
  • během jednoho klubového setkání navážete kolem 20 nových kontaktů
  • dáte o sobě a svém obchodu vědět dalším lidem přímo ve vaší lokalitě
  • vše probíhá na osobní bázi, z očí do očí
  • na každém setkání jsou dva mini semináře – pro vás zdarma
  • můžete očekávat osobní, avšak profesionální přístup
  • oborová exkluzivita – členové v klubu se na klubových setkáních nepotkávají s žádnou konkurencí

 

Co vás na klubovém setkání čeká?

Snídaně je rozdělena do několika částí, kde se ani při jedné rozhodně nebudete nudit. Hned po úvodu následuje tzv. „Zaseknutí v 60 vteřinách“, kdy v jedné minutě každý o sobě řekne pár slov. Vše je cíleno na obchod, takže kromě přestavení sebe i vašeho oboru, sdělíte své konkurenční výhody a co přímo hledáte. Můžete si pomoci našich klubů rozšířit portfolio svých zákazníků, najít dodavatele či zaměstnance pro svou firmu. Každý ze členů Business and Breakfast se rád podělí o své vlastní kontatky, zkušenosti a znalosti, proto se taky pravidelných setkání účastní.

Následuje mini seminář – Zaměřeno na byznys, výhrada jen členů BforB, kde můžou představit své podnikání detailněji. Posléze následuje networkingová přestávka, kdy obratem můžete navázat obchodní vztahy.

Po přestávce se dostáváme do vzdělávací části, opět výhrada jen členů, kdy můžou inspirovat radou nebo informací ze svého oboru ostatní podnikatelé v klubu. Následuje zlatý hřeb klubového setkání – předání kontaktů a doporučení.

Pokud vás někdo během snídaně oslovil, myslíte si, že z něj může být váš obchodní partner, či si myslíte, že právě on bude potřebovat vaše služby, v této části neleníte a obratem vyplňujete kraťoučký formulář s předáním vašeho kontaktu. Stejně tak to dělají i ostatní, v průměru takovýchto „referenčních ústřižků“ se na jednom klubovém setkání vymění okolo čtyřiceti. 

Business for Breakfast v České republice působí již přes 10 let, jen za poslední rok se skrz tuto platformu uskutečnili obchody ve výši více než 190 miliónů českých korun. Je to proto, že se naši podnikatelé setkávají na pravidelné bázi a osobně je mezi nimi navozena důvěra, díky které měníme prostředí českého podnikání.

Jdete do toho s námi? Přijďte jako host :)  

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma