Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Franšíza: BforB Centrála

Business for Breakfast podporuje malé a střední podnikatele i živnostníky. Díky členství v klubu a pravidelnou účast každé dva týdny se členové dostávají ke stále novému okruhu kontaktů. Nejen od členů a hostů daného klubu, ale také od ostatních členů z celorepublikové sítě klubů, se kterými mají možnost se propojit díky sociálním sítím nebo se osobně potkat na společných akcích.

Lucie Müllerová je členkou BforB v Praze se společností JVL Finance. V této nelehké době plné změn nám pravidelně přináší informace o tom, co se chystá, co platí a co neplatí. Sledujte dnešní příspěvek na téma - EET. Děkujeme Lucii za pravidelné info!

 

Rádi bychom vás srdečně pozvali na BforB Networkingový Minigolf, jehož již 4. ročník pořádá Business for Breakfast Praha – Romana Křížová. Akce proběhne v pondělí 26. 8. 2019 od 17:00 do 22:00 hod. v minigolfovém centru v areálu Jezera Lhota, pouhých 25 km od pražského metra Černý Most. Je určena nejen pro členy, hosty a fanoušky BforB, ale také jejich partnery, přátele, děti a známé. Tak si přijďte užít krásné letní odpoledne se zábavnou hrou pro celou rodinu. Nebude chybět ani občerstvení, grilování a jako zlatý hřeb večera vystoupí Kapela METRO, která hraje písničky, co určitě znáte, ale každý den je v radiu neslyšíte. S kytarou v ruce se zde představí člen BforB Přemysl Piska.

„Kréda, předsevzetí, horoskopy a životní motta, považuji za spam,“ říká Jan Holna, spolumajitel DAM architekti s.r.o.

Veronika Honsová ze společnosti La Taupe  s.r.o. se stala manažerkou dvou pražských klubů BforB. Přečtěte si, co pro ni networking a BforB znamená.

Přijďte se podívat na zahájení nového klubu Business for Breakfast v exkluzívních prostorách Žižkovské věže na Praze 3.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma