Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Spojujeme síly

Business for Breakfast podporuje malé a střední podnikatele i živnostníky. Díky členství v klubu a pravidelnou účast každé dva týdny se členové dostávají ke stále novému okruhu kontaktů. Nejen od členů a hostů daného klubu, ale také od ostatních členů z celorepublikové sítě klubů, se kterými mají možnost se propojit díky sociálním sítím nebo se osobně potkat na společných akcích.

Hledali jsme další možnosti, jak naše členy propojit s okruhem kontaktů, ke kterému by se třeba jinak nedostali. A povedlo se. Business for Breakfast Česká republika od začátku července spolupracuje s Radimem Hasalíkem, specialistou na online marketing. Ten kromě toho, že pomáhá začínajícím podnikatelům, malým i středním firmám s internetovým marketingem, vybudoval největší podnikatelskou komunitu na Facebooku, která čítá téměř 30 000 členů.

BforB přinese našim skupinám své dlouholeté zkušenosti z networkingu v podobě rad a tipů. Členové se tak naučí využít výhod, které přináší setkání online/offline, lépe pak navazovat obchodní vztahy a získávat nové zákazníky. Těžit budeme také z možnosti osobního setkávání, které pro naši online skupinu BforB čas od času uspořádá,“ vysvětluje přínosy spojení sil Radim Hasalík.

„Členové BforB díky tomuto propojení získají nové kontakty a budou mít k dispozici další kanál ke sdílení zkušeností,“ doplňuje Kamila Zárychtová, ředitelka BforB ČR.

 

Do facebookové skupiny Podnikatelé a živnostníci se můžete zapojit ZDE  

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma