Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Setkávání s inspirativními lidmi, rozvoj businessu i osobní růst, to je pro mě BforB

Veronika Honsová ze společnosti La Taupe  s.r.o. se stala manažerkou dvou pražských klubů BforB. Přečtěte si, co pro ni networking a BforB znamená.

 

Zapojit se aktivně do konceptu Business for Breakfast pro mě byla příležitost, která se neodmítá. Stejně nadšená jsem byla z celého konceptu už během mé první klubové snídaně v hotelu Diplomat, po které jsem se hned stala členkou. Abych využila potenciálu klubu naplno, zapojila jsem se do vedení klubu v roli koordinátorky. Nabídka od Romany Křížové, oblastní manažerky BforB pro Prahu 5, 6 a 10, stát se manažerkou jejích klubů, mi však otevřela další nové možnosti.

 

Každý máme kolem sebe cca 250 kontaktů

V čem je vlastně BforB tak zajímavé? Proč jsem se stala členkou? Do klubů chodí řada zajímavých osobností, které chtějí aktivně pracovat na rozvoji své firmy i na sobě samých a jsou pro ostatní velkou inspirací. Každý má kolem sebe spoustu lidí - klienty, dodavatele, spolužáky, bývalé kolegy, kamarády, známé, příbuzné… a propojují je s ostatními členy klubu. Vzájemná důvěra, která díky pravidelným snídaním v klubu mezi členy vzniká, pomáhá jednotlivým členům k novým obchodním příležitostem a zajímavým zakázkám.

Snídaně jsou strukturované a mají jasný cíl - předat si reference a doporučení a domluvit si mezi sebou schůzky, abychom se lépe poznali a zjistili, jak si můžeme vzájemně pomoci. Čas strávený na BforB je tak maximálně efektivní a skvěle nastartujte nový pracovní den.

 

S BforB k novým zakázkám

V BforB zastupuji reklamní agenturu La Taupe (www.lataupe.cz), ve které pracuji jako Account Manager. Mám možnost představit mezi aktivními lidmi, kteří chtějí svůj business někam posouvat, co přesně děláme, jaké klienty hledáme a dokázat jim, že jsme na daný obor skuteční profesionálové. V klubu je velmi přátelská atmosféra a ve stejném duchu se nesou také meetingy, které si na snídaních domluvíme. Zhruba z poloviny schůzek odcházím s konkrétní poptávkou po našich službách, od předložené nabídky pak zbývá jen malý krůček k uzavření nové zakázky...

 

Žiju networkingem

Po prvních návštěvách klubu začnete hned přemýšlet, koho pozvete ze svého okruhu známých na snídani jako hosta. Kdo by mohl být zajímavý pro ostatní členy a komu by tento styl získávání kontaktů vyhovoval. Začnete o BforB mluvit kde se dá a najednou zjistíte, že vás networking pohltil. Tedy tak jsem to alespoň měla já. Nedokážu totiž dělat věci jen tak napůl. A toho si všimla Romana Křížová, která diplomatický klub na Praze 6 založila. A tak mi jednoho dne zavolala, abych se stala jeho manažerkou.

 

Vést klub? Tak co takhle rovnou dva?

S Romanou jsme se domluvily, že povedu můj domovský klub v hotelu Diplomat a zároveň i středeční klub na Andělu. A protože jsem nechtěla andělský klub vést bez toho, aniž bych byla jeho součástí a žila jeho životem, stala jsem se zároveň i jeho řádnou členkou.

 

 

Jaké je tedy moje poslání? Udržet progresivní rytmus a přátelskou atmosféru obou klubů, které Romana tak skvěle nastartovala. Pracovat s jednotlivými členy, aby maximálně využili potenciál klubu, a zviditelňovat je na webu a sociálních sítích. Být podporou hostům, kteří se do klubů přijdou podívat a zvažují své členství. Zkrátka převzít vedení klubů a uvolnit Romaně ruce, aby mohla zakládat další kluby a rozšiřovat pražskou komunitu BforB.

 

Chcete se přijít nezávazně podívat?

Napište mi nebo zavolejte a přijďte jako host nasát atmosféru našich klubů. Více informací o konceptu Business for Breakfast najdete na www.bforb.cz.

 

Veronika Honsová

manažerka pražských klubů BforB

veronika.honsova@lataupe.cz

+420 724 356 011

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma