Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB - Hlavní město Praha

Zpět na přehled krajů

BforB Centrála

Kamila Zárychtová
ředitelka Business for Breakfast Česká republika

kamila@bforb.cz
608066363

Najdete nás na sociálních sítích

Vize BforB v regionu

Vytváříme pro pražské podnikatele prostředí, ve kterých těží ze vzájemné spolupráce a lidského potenciálu. Podnikatelé se v našich klubech pravidelně setkávají každé dva týdny a získávají tak prospěch a výsledky, které přináší pravidelné, opakované a dlouhodobé setkávání. 

V klubech Business for Breakfast máme na spolupráci systém, díky kterému se nejedná na našich klubových setkáních o sociální záležitost, ale o pracovní schůzku, která vašemu podnikání přináší výsledky. Na vás je definovat, co si chcete z pravidelných klubových setkání odnést - zakázky? důležitá propojení? doporučení? noví zaměstnanci? spolehlivý dodavatelé? Ať už je to cokoliv, na klubech se budete setkávat s lidmi, kteří vám s tím mohou pomoci.

Nebuďte na podnikání sami, obklopte se dalšími podnikateli, kteří vás podpoří a pomohou vám.

Přijďte se za námi podívat, napište nám na dotazy@bforb.cz a my vám pošleme pozvánku do našeho podnikatelského klubu.

Manažeři oblasti

 Kristýna Hrabáková, manažerka Byznys lady klubu

736 282 263 I koucink.hrabakova@gmail.com

 

Účelem setkávání žen v klubu Lady Byznys je vzájemná podpora, spolupráce, dobití energie v příjemném prostředí, inspirace od druhých, získávání kontaktů a komunikace s někým, kdo je v podobné roli.

 

Již od dávných časů se scházely ženy, aby si vyměňovaly zkušenosti, předávaly si rady a povídaly si. V klubu Lady Byznys Praha to můžete zažít u bohaté snídaně, v krásném prostředí, a mohu vám zaručit, že budeme řešit váš byznys a témata, která jsou pro vás důležitá.

 

 

Petra Křapová, manažerka BforB Absolutum

774 023 692, petra.krapova@bforb.cz

 

V podnikání jste dost často sami. Pokud už nemáte pár zaměstnanců, kdy se jeden stará o marketing, další o obchod a někdo zase o nábor nových lidí, jste vy právě ta osoba, co musí zvládnout všechno. A sehnat dobrého účetního nebo marketingovku, která nechce za návrh strategie statisíce, je někdy dost oříšek. Právě proto je BforB klub tak skvělým místem. Tady totiž seženete všechno. Členskou základnu tvoří lidé, kteří jsou na tom stejně jako vy. Prošli si v podnikání nějakou cestou a jsou ochotni se s vámi o její trasu podělit. A pomoci s čímkoliv bude potřeba. Najdete zde inspiraci, rady, nové kontakty a podnikatele ochotné podat pomocnou ruku. Přijďte si to ověřit osobně!

Kluby v oblasti

Praha 1 - BforB Lady byznys klub

Lokalita: Praha 1, Platnéřská 111/19, , 111 00, Praha 1
Další klubové setkání bude: 29.5.2024, 08:00

Praha 7 - BforB Absolutum

Lokalita: Praha 7, Jablonského 639/4, , 118 00, Praha 7
Další klubové setkání bude: 31.5.2024, 08:00

Praha 7 - BforB Praha KF

Lokalita: Praha 7, Partyzánská 18/23, , 17000, Praha 7
Další klubové setkání bude: 23.5.2024, 07:45

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma