Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Podnikatelský networking

Proč přijít jako host?

 

Jsme Business for Breakfast – největší networkingová síť v České republice, založena již v roce 2009. Jen v posledním roce naši členové mezi sebou předali více než 8 000 doporučení a kontaktů na nové zákazníky. Díky BforB se uskutečnilo více než 3 500 obchodních schůzek. Transakce, které se díky klubům uskutečnily za minulý rok, šly do desítek milionů korun.

Přijďte se k nám nezávazně podívat jako host a najděte tak své nové klienty, dodavatele nebo třeba nové zaměstnance. V roce 2022 máme aktivních 20 klubů v 8 městech České republiky. Jejich seznam najdete zde.

 

 během hodiny a půl získáte až 20 nových obchodních kontaktů.

neplatíte žádný poplatek, jen snídani☕
 

 dáte o sobě a svém byznysu vědět dalším lidem přímo ve vaší lokalitě 

vše probíhá na osobní bázi, z očí do očí 

na každém setkání jsou dva mini semináře – pro vás zdarma 

oborová exkluzivita – členové v klubu se na klubových setkáních nepotkávají s žádnou konkurencí

 

Přijďte se na náš networking podívat jako host ⬇⬇⬇

Nebo si napište o pozvánku na dotazy@bforb.cz 

Buďte s námi v kontaktu, sledujte naše networkingové akce na LinkedIn nebo Facebooku.

 

Reference našich členů

Jsem hrdý na to, že jsem členem. Líbí se mi atmosféra v klubu. Všichni si pomáhají získávat obchodní příležitosti, vzájemně se podporují. V dnešní uspěchané a složité době plné stresu je to obdivuhodný přístup. Kdybych popsal svoje pocity, tak každá účast v klubu mě dobíjí pozitivní energií a vždy se těším na další setkání.

 

Na BforB srší byznys ze všech stran!" říká o spolupráci s podnikateli v ostravském BforB a dodává, že na BforB je dobré to, že se jedná o úžasná setkání, s úžasnými lidmi a vznikají zde nová přátelství.

 

 

 

 V našem klubu jsem získal nové zákazníky, spolehlivé dodavatele a praktické znalosti, které mám k dispozici hned jakmile vím, že něco nevím :-) Cenné je pro mě sdílení zkušeností s ostatními podnikateli.

V klubu jsem našel další přátele a známé, které nemusím oprašovat, protože se potkáváme přirozeně, pravidelně a mají podobný – aktivní náhled na život a řešení životních situací.

 

 

Další reference členů najdete zde

 

 

Nahlédněte, jak to na BforB probíhá

 

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma