Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Kluby BforB

Na networkingových klubech BforB se tvoří prostředí, ve kterém podnikatelé mají příležitost získat nové kontakty, doporučení na nové zákazníky, aktuální informace z různých oborů z trhu a získat cenné zkušenosti od ostatních podnikatelů.

 

Je to místo, kde se můžete bavit o podnikání.

 

Vytvořte si díky pravidelnému setkávání s podnikateli dlouhodobý zdroj příležitostí pro rozvoj vašeho podnikání.Setkáváme se každé dva týdny, ve stejný čas, na stejném místě. Každé setkání má daný program, díky kterému má každý příležitost být vidět a slyšet.

 

Jaké kluby v BforB můžete navštívit?

 

Lokální networkingové kluby – fungují v různých městech v České republice a jsou určeny pro místní podnikatele a jejich vzájemnou podporu a spolupráci. Kluby probíhají každé dva týdny vždy ve stejný čas a na stejném místě konání.

Klub můžete navštívit jako host – vyberte si město v nabídce níže

 

Online networkingový klub – je řešením pro ty, kteří potřebují spolupracovat s lidmi napříč Českou republikou a nemohou se časově vázat na jedno místo. Klub probíhá každý měsíc online. Navštívit klub můžete jako host, přihlašte se na networking@bforb.cz

 

BforB Investiční – pro všechny podnikatele, které zajímají investice, nebo s investicemi pracují. Klub se schází v Praze v Hotelu Hoffmeister, každé dva týdny.

Přihlásit na klub se můžete zde.

 

BforB HR – tento formát není postaven na klubovém členství. HR setkání probíhají každý měsíc, jsou určeny všem, kteří působí nebo řeší HR aktivity ve svém podnikání. Součástí setkání je vždy zajímavá přednáška na téma týkající se HR.

Přihlásit na akci se můžete zde.

Nezávazně přijít jako host

Kluby a franšízy v jednotlivých krajích

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma