Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

V Praze jsme otevřeli nový ranní networkingový klub pro podnikatele BforB Grand. Velkou předností našich klubů je exkluzivita oboru, a proto se teď otevřela nová příležitost hlavně těm, kteří náš networking mají rádi, ale kvůli exkluzivitě oboru už se nemohli stát členem žádného stávajícího klubu.

Zakládáme nový, večerní podnikatelský klub BforB "Make Mondays great again"

Je pro podnikatele, kteří se rádi sejdou v příjemném prostředí u dobrého jídla a pití a chtějí si popovídat o byznyse. Cílem je vzájemná spolupráce mezi podnikateli, inspirace, sdílení zkušeností, informací a neformální networking.

 

Přijďte za námi na již tradiční, letní networkingový večírek poslední srpnový čtvrtek, tedy 25.8. od 17:30 hod. 
Setkáme se v parádních prostorách Wellness hotelu Absolutum v Praze a těšit se můžete na speciální networkingový program, tentokrát ve stylu speed networkingu. 

V srpnu se uskuteční již tradiční neformální setkání členů a přátel BforB. Využijte této příležitosti a přijďte se pozdravit s podnikateli, které již znáte, a navázat kontakty s těmi, které ještě neznáte.

Březen byl v BforB návštěvní měsíc. Kluby napříč celou Českou republikou otevřely některé ze svých klubových setkání a nabídly tak ostatním členům možnost propojení s novými kontakty. 

Nezapomínejte, že networking stále byl a je důležitou součástí obchodní strategie. Díky networkingovým aktivitám si totiž rozšiřujete svoji síť kontaktů, pečujete o již navázané vazby a tvoříte si kolem sebe společnost aktivních lidí, na které se můžete obrátit a spolehnout.

Online networking není stejný, jako ten klasický, kdy se setkáváte s mnoha lidmi a můžete si s nimi popovídat. Bezpochyby ale má svoje výhody. Dvě z nich jsou jasné - šetří čas a maže vzdálenost. Jak se na něj připravit se dozvíte v našem článku. 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma