Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 Akce I Novinky I Média

Získejte náskok před konkurencí a užijte si speciální tříměsíční členství v BforB! 

Léto je už za dveřmi a my se začínáme připravovat na naši největší podnikatelskou akci, protože BforB je tady s Vámi už 15 let! Věřili byste tomu? Můžete se těšit na celodenní program, který je opravdu nabitý stovkami obchodních příležitostí, zajímavých konexí a potenciálu k novým zakázkám.
A do začátku června si můžete lístky stále koupit výhodněji v předprodeji :)
Source: smartemailing.cz
Ve Zlíně slavíme narozeniny, V Holešovicích a na Pálavě rozjíždíme aktivně nové kluby a v Ostravě nás nově čeká zahájení dalšího klubu... můžeme vám s hrdostí říct, že se opravdu nenudíme :)
A aby toho nebylo málo, tak jelikož nás baví trendy a inovace, rozhodli jsme se jít do toho po hlavě a vytvořili aplikaci s názvem NetworkingPlus! Chcete vědět více? Podívejte se na krátký článek s veškerými informacemi pod kalendářem akcí a pojďte do toho s námi! 
Source: smartemailing.cz
Chcete s námi rozklíčovat tajemství networkingu? Tím pádem se nenechte dlouze přemlouvat a přidejte se k nám na akci, která se koná 18. dubna! 
Nezapomněli jsme také na naše každoroční celorepubliková setkávání výkonných týmů, která jsou vždy nabitá programem a skvělými lidmi. Duben je opravdu plný pestrého programu.
Source: smartemailing.cz

Získejte nové kontakty ve Zlíně, na Vysočině, ve Středočeském kraji,  V Českých Budějovicích, Praze nebo v Brně a propojte se se členy z druhého konce republiky. Počet návštěv není omezen, vše závisí na kapacitě jednotlivých klubů. Takže: "Kdo se dřív registruje, více toho získá."

Jaro k nám přišlo tento rok o něco dříve, což znamená, že jsme o krok blíž k pořádání venkovních akcí! 
Než se k tomu však dostaneme, dovolte mi pozvat vás na speciální akci Melodio, která bude plná známých tváří.
Zároveň nám celý měsíc probíhá akce Březen, na návštěvu vlezem - podporujeme členy, aby se setkávaly a navštívily se v různých klubech, a mohou tak procestovat celou ČR napříč kluby BforB. V rámci tohoto programu jsme pro vás naplánovali otevřené akce, na které můžete jakýkoliv host bez ohledu na exkluzivitu. Nepromeškejte unikátní možnost a podívejte se i tam, kde to kvůli exkluzivitě běžně není možné a třeba se tam potkáme!
Source: smartemailing.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma