Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

 

A je to tu zase! Březen, na návštěvu vlezem.

Oblíbená akce je zase tady! 

Získejte nové kontakty ve Zlíně, Humpolci, Jihlavě, Českých Budějovicích, Moravskoslezském kraji, v Praze nebo v Brně a propojte se se členy z druhého konce republiky. Počet návštěv není omezen, vše závisí na kapacitě jednotlivých klubů. Takže: "Kdo se dřív registruje, více toho získá."

Statistiky 2021

Jak se nám dařilo v minulém roce? 

 

Rok 2021 byl rokem, který moc nepřál osobním setkáváním. Ale i přesto, že naše klubová setkávání byla značně omezena, se nám společně podařilo vytvořit si mnoho nových obchodních příležitostí díky vzájemné spolupráci. 

 

Zvaní hostů – problém nebo výhoda?
Autor: Kamila Zárychtová

Jedno z pravidel spolupráce na BforB klubech je to, že si každý člen za rok na klubová setkání pozve nejméně 4 hosty. Proč?  

Má networking v době online vůbec smysl?
Autor: Kamila Zárychtová

Zanedlouho tomu bude rok, co se náš podnikatelský život změnil. Ať už náš byznys zasáhla rozsáhlá opatření destruktivně anebo jsme naopak na vzestupu díky rychlému přesunu aktivit do online podoby, tak jedno je jisté – není možné obchodovat, jednat, navazovat kontakty nebo se setkávat s podnikateli tak, jak jsme to dělali dřív. 

Never suffer in silence!
Autor: Kamila Zárychtová

(nikdy si nenechávej trápení pro sebe)

Tuhle větu mi nedávno řekla moje kolegyně Mel Fisher z BforB networking United Kingdom. A já si uvědomila, že ji vůči svým obchodním partnerům také často používám. Ale teprve až v okamžiku, kdy ji někdo přede mnou vyslovil nahlas, mi došlo, jak velkou sílu má.

Jak na networking
Autor: Kamila Zárychtová

Všichni víme, že networking je skvělá pomůcka při budování firem i obchodních strategií. V podstatě jde o vytváření vztahů mezi lidmi, vzájemnou výměnu informací a udržování osobních kontaktů vedoucích k vytvoření sítě konexí, která je pro podnikatele zásadní. Jsou ale dny, kdy jednoduše nemáte na networking ani pomyšlení a při představě večera stráveného v sále plném lidí, byste se nejraději hodili marod. Protože ani nám není tento pocit neznámý, připravili jsme pro vás pár rad, jak jednoduše pojmout networking tak, aby vám jen s trochou osobního nasazení přinesl maximální účinek.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma