Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Založte si ve spolupráci s Business for Breakfast svůj podnikatelský klub - nově i v Praze!

Opřete se o silné zázemí Business for Breakfast a získejte maximum z kontaktů, kterými jste obklopeni. Díky pravidelnému osobnímu setkávání si se svými kontakty vytvoříte unikátní obchodní vztah, díky kterému získáte více zakázek, doporučení, nových kontaktů a dalších zajímavých propojení, než z klasického obchodního vztahu. Business for Breakfast funguje v České republice více než 10 let, máme prověřený a funkční systém, díky kterému vám klub bude fungovat.

Koncept podporuje vznik takových klubů, ve kterých jde o dlouhodobou spolupráci a výsledky, kterými je zejména získávání nových zakázek. Je vhodný pro všechny podnikatele, kteří pro své podnikání potřebují růst díky doporučení, získat nové kontakty a zakázky a důležitá propojení, sdílet s ostatními podnikateli informace a zkušenosti a díky tomu se posouvat vpřed. BforB pomáhá zejména malým firmám a samostatným podnikatelům. Díky tomu nejsou na podnikání sami, ale jsou obklopeni lidmi, kteří je podporují ve všech oblastech podnikání.

Nově jsme rozšířili možnosti spolupráce v Praze!

Aktuálně máme v Praze otevřenou možnost zahájit nové spolupráce s lidmi, kteří s námi chtějí rozvíjet podnikatelské kluby a díky tomu získat další zdroj příjmu.  

Dejte nám o sobě vědět na dotazy@bforb.cz. Ozveme se vám zpět a domluvíme se na dalším postupu. Klub vám kompletně představíme a pokud se vám myšlenka BforB bude líbit, pomůžeme vám odstartovat.

Po celou dobu spolupráce se můžete těšit na naši podporu, sdílení know-how, znalostí a zkušeností z 10 letého budování BforB v České republice.

Chopte se příležitosti a pojďte do toho s námi!

Těšíme se na spolupráci s vámi

Kamila Zárychtová a tým Business for Breakfast

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma