Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Úspěšný byznys je založen na osobním kontaktu

Networking – seznamování se s novými lidmi, rozšiřování sítě kontaktů, budování vztahů, vyměňování zkušeností. Prostor pro posouvání nejen našeho byznysu, ale i určitý osobní rozvoj a zdokonalování se v komunikačních dovednostech. Co je klíčové pro to, aby fungoval?

V současné době by se mohlo zdát, že networkingový klub najdeme za každým rohem. Do jisté míry to tak v podstatě může být. Nicméně správně a efektivně nastavených networkingových klubů, tedy těch, které svým členům přináší opravdovou výhodu ve formě nových kontaktů a zakázek, u nás funguje jen hrstka.

To, co mají ty úspěšné networkingové kluby společné, je soustředění se na budování dlouhodobých vztahů. K jejich dosažení a posilování, jak ze zkušenosti v Business for Breakfast víme, je naprosto nezbytný osobní kontakt tváří v tvář. A to zejména v dnešní době, kdy se velká část mezilidské komunikace přesouvá do online světa.

Také možná proto je platforma osobního networkingu v dnešní době mezi malými a středními podnikateli více a více populární, digitální forma komunikace je výborný doplněk, ale osobní kontakt dokáže způsobit největší výsledky. „Lidská síť je největším přínosem, je to zdroj neustále se rozšiřujících, a tudíž nevyčerpatelných kontaktů, zdrojem tisíce rozličných zkušeností, informací a různých úhlů pohledů, které prostě jeden člověk mít nemůže,“ vysvětluje Kamila Zárychtová, ředitelka a zakladatelka Business for Breakfast Česká republika.

Spolupráce mezi členy podnikatelských klubů BforB je založena mimo jiné na vzájemné důvěře, přátelské atmosféře, aktivní spolupráci, respektu a úctě. Jen v takovém prostředí totiž podnikatelé najdou to, co opravdu potřebují – kontakt, který hledají, radu při řešení problémů, podporu od dalších podnikatelů. A to vše na jednom místě bez zbytečného plýtvání časem, kterého mají většinou velmi málo.

Přijďte se podívat na podnikatelskou snídani v některém z našich klubů a rozšiřte vaši vlastní lidskou síť o prověřené kontakty. Napište nám na dotazy@bforb.cz a my se vám ozveme. Těšíme se na viděnou.

 

 

článek pro BforB připravila Bára Štanglová, No Stress Com 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma