Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

V týmu BforB rozšiřujeme naše řady

Rádi bychom umožnili podnikatelům v každém okresním městě, být součástí podnikatelské skupiny BforB. Proto v současné chvíli hledáme do měst, ve kterých ještě nemáme otevřené podnikatelské kluby BforB nové Komunitní manažery a nové Franšízové partnery, kteří by je ve svých městech otevřeli a budovali tak podnikatelskou komunitu, která si navzájem pomáhá, podporuje se, sdílí své kontakty, zkušenosti, informace a předává si doporučení na nové obchodní příležitosti. V takové podnikatelské komunitě vznikají pevná a dlouhodobá obchodní přátelství, kvalita, spolehlivost a důvěra v byznyse.

Chcete i vy ve vašem městě vybudovat takovouto podnikatelskou komunitu a získávat díky ní nové obchodní příležitosti? Dostávat se k dalším prověřeným kontaktům, užívat si nadstandardních služeb a servisu plynoucího z dlouhodobé spolupráce a výborných vztahů založených na důvěře, kvalitě a spolehlivosti?

Máme pro vás nabídku. Pojďte do toho s námi! Jsme BforB, jsme první koncept networkingových klubů v České republice, jsme celorepublikoví a už nám to šlape víc jak 9 let. Opřeli jsme se o silného parťáka, Velkou Británii, ze které jsme díky franšízovému způsobu podnikání začali podnikat a šířit tuto myšlenku v České republice. S BforB nejste na podnikání sami, jsme vám oporou a průvodcem v každém okamžiku budování vašeho klubu ať už jednoho, nebo třeba desíti.

Ve vedení BforB se vzděláváme, sdílíme informace, zkušenosti, pomáháme si a máme k dispozici systém, který nám pomáhá v managementu.

Nabízíme dvě formy spolupráce: Komunitní manažer a Franšízant

Komunitní manažer: 

 • Není potřeba pořídit si franšízovou licenci BforB.
 • Váš vstupní poplatek je 20.000,- Kč na úvodní zaškolení a následně neplatíte žádné členství v klubu.
 • Oslovíte podnikatele ve vašem městě, z vašeho okruhu kontaktů a otevřete pro ně 1 podnikatelský klub BforB.
 • Klub vedete, staráte se o jeho členy a o funkčnost konceptu BforB
 • Díky klubu jste v centru svých kontaktů a díky nim se dostáváte k mnoha dalším obchodním příležitostem, doporučením, zkušenostem, informacím a zakázkám.

 

Franšízant BforB:

 • Koupíte si franšízovou licenci na provoz 3 klubů (300.000,- + dph) nebo 5 klubů (450.000,- + dph).
 • V rámci úvodního poplatku za licenci vás kompletně připravíme, včetně školení, manuálů, praktických ukázek, prezentací, podkladů pro tvorbu finančních plánů, marketingových plánů a vybavíme vás marketingovými materiály. V rámci úvodního poplatku vám poskytneme intenzivní 6měsíční mentoringový program, abyste co nejúspěšněji odstartovali. K dispozici vám bude náš web i náš informační systém, což vám ulehčí správu podnikání. Více o franšíze BforB najdete zde
 • Oslovíte podnikatele ve vašem městě, z vašeho okruhu kontaktů a otevřete pro ně 3 nebo 5 podnikatelských klubů.
 • Ve vaší lokalitě podnikáte v rámci BforB exkluzivně.
 • Klub vedete, staráte se o jeho členy a o funkčnost konceptu BforB.
 • Vzděláváte členy a Výkonný tým klubu, aby získávali z konceptu BforB maximum.
 • V rámci růstu, stmelení a propagace komunity můžete pořádat mimoklubové akce, s jejichž pořádáním máme také bohaté zkušenosti.
 • Podívejte se na lokality, které jsou právě aktuální zde

 

Zajímá vás příležitost spolupráce v BforB? Dejte nám o sobě vědět prostřednictvím kontaktního formuláře https://www.bforb.cz/kontakt, nebo jednoduše napište Kamile Zárychtové, která se o franšízový tým a tým Komunitních manažerů BforB v České republice stará na dotazy@bforb.cz, nebo zavolejte na 608 066 363.

 

Co bude dál?

1)      Pošleme Vám e-mailem info ke spolupráci, která Vás zajímá

2)      Navštívíte BforB – není nad to, když si sami uděláte obrázek o tom, co BforB je

3)      Sejdeme se osobně a pohovoříme o možnostech spolupráce

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma