Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

TAB Board pomáhá podnikatelům online prostřednictvím Open Boardů

Majitelé malých a středních firem nemají v těchto dnech u nás na růžích ustláno, a to bez ohledu na to, zda je vládní nařízení postihla napřímo, či ne. Přímá omezení způsobená vládními opatřeními, nízká poptávka ze strany zákazníků, výpadky dodavatelů, to vše dnes podnikatelům znesnadňuje jejich práci. Všichni se musí vypořádat se situací, se kterou nikdo z nás nemá přímou zkušenost.

Posláním TAB Board je pomáhat majitelům a ředitelům malých a středních firem v jejich řízení a rozvoji, a to nejen v době, kdy jde všechno hladce.

Síla a přínos spolupráce v podnikatelských boardech se totiž ukazuje zejména v momentech, kdy nastane problém. A v současnosti je ten problém opravdu veliký. „V dobrých časech je mít okolo sebe tým zkušených kolegů, se kterými se můžeme poradit, důležité. V dobách ekonomické nejistoty není přístup k podpoře, expertíze a kvalitním radám žádný luxus – je to NUTNOST,“ říká spolumajitel master-franšízové licence pro ČR a SR Šimon Mastný.

                                                   

Také proto se vedení TAB Board rozhodlo pomoci i těm podnikatelům, kteří nejsou jeho členy. V současné situaci umožňuje novým členům (majitelům z malých a středních firem) získat online podporu bez nutnosti finanční investice, a to prostřednictvím takzvaných Open Boardů. V současné době je připraveno hned několik termínů, na které se můžete přihlásit zde.

 

Co získáte, když se Open Boardu zúčastníte?

  • Podporu správných firemních rozhodnutí od proaktivních a stejně naladěných podnikatelů
  • Možnost podělit se o své obavy a nacházet nové nápady a konkrétní řešení svých problémů se skupinou zkušených majitelů firem
  • Zpětnou vazbu a tipy, jak své podnikání podpořit i v této nelehké době
  • Tým zkušených poradců – majitelů firem
  • Nebudete na své podnikání sami a začleníte se do komunity TAB Board

 

Vládní nařízení a všeobecná obava ze šíření nákazy způsobené koronavirem způsobily změny i ve fungování klasických podnikatelských boardů TAB Board. I když Zasedání poradních TAB Boardů v současnosti nemohou probíhat za osobní účasti členů, jak je obvykle zvykem, TAB Boardy nepřestávají být pro své členy oporou. Zahájili online formu pořádání Boardů a individuálních koučinků, což je plnohodnotná forma. Jak již bylo řečeno, nabízená podpora se nutně neomezuje jen na stávající členy. Pomocnou ruku je tým připraven podat i těm, kteří se doposud nestali součástí podnikatelské komunity TAB Board a potýkají se v současnosti s ekonomickými problémy způsobenými touto nenadálou krizí.

„Naši členové rozhodnutí přesunout se alespoň na nezbytně nutnou dobu do online světa velmi vítají. Oceňují, že ani v době, kdy potkat se s někým osobně je velká vzácnost a také určitý risk, mají stále jistotu v tom, že o sebe a svá pravidelná setkání nepřichází. Opravdu tak vidí, že s námi nejsou na své podnikání a problémy s ním spojené sami,“ dodává Šimon Mastný.

Pokud cítíte, že i vy byste ocenili podporu, kterou našim členům v TAB Board nabízíme, neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím formuláře na našich webových stránkách, nebo se registrujte na jeden z připravovaných OpenBoardů.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma