Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Svatomartinský networking

K příležitosti oslav 15. výročí působnosti BforB v České republice spouštíme další networkingovou prvotinu a těšíme se, až se z ní stane za pár let oblíbená tradice.

Přijďte na druhou z patnácti speciálních networkingových akcí, které pořádáme v rámci celoročních oslav našeho patnáctého výročí BforB na českém trhu.

Milí členové, milí hosté, přijďte za námi na networking spojený s jedním z nejlepších jídel – tradiční svatomartinskou husou. 

Díky vzniku našeho nového klubu BforB na zámku Berchtold se nám pro networking otevřely unikátní prostory ze zámeckého prostředí. A v tomto prostředí si společně vychutnáme tradiční Svatomartinskou husu, kterou si můžete dát tentokrát netradičně – formou rautu.

  • Kdy: 15. listopadu 2023 od 17:00 hod 
  • Kde: Zámek Berchtold, Hlavní 6, Kunice, Vidovice

 

Co budeme jíst - formou rautu

  • Husí rillettes s nakládanou zeleninou, kváskový chléb                    
  • Konfitované husí stehno, červené a bílé zelí, variace knedlíků, jus   
  • „Tres leches“ s mákem a švestkovou omáčkou se slivovicí                
  • Sklenka vína nebo piva

 

Tato výjimečná akce vám dá příležitosti propojit se s dalšími členy BforB a společně vzdáme hold BforB a jeho 15. narozeninám! (Už jsme skoro dospělí!) 

Kromě řízeného networkingu (ano, určitě bude Zaseknutí v 60 vteřinách) se můžete těšit na krátkou byznys přednášku Nečekejte od lidí, včetně klientů, nemožné. 

Tématem nás provede zkušený lektor typologie lidí, Zdeněk Vondra. Dozvíte se, jak se nedivit klientům, že nenakoupili. A jak nebýt frustrováni tím, že jsme neprodali.

 

Vstupné

  • pro členy BforB 1490 Kč včetně DPH
  • pro hosty 1990 Kč včetně DPH

 

Líbí se vám dát si tradiční české jídlo na zámku a neobyčejně, formou rautu?

Nebo Vás zajímá Zdeňkovo téma?

Nebo si s námi chcete připít na oslavu 15. výročí a zažít „fakt dobrej networking“?  Tak pojďte do toho a rezervujte si své místo u stolu na tomto odkaze.

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma