Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Snídaně s BforB o BforB

Hledáme podnikatele na stejné vlně pro spolupráci. BforB je unikátní koncept, který umí podpořit malé a střední podnikatele v získávání nových kontaktů, zakázek, sdílení zkušeností, informací a budování hodnotných, dlouhodobých vztahů.

I vy můžete být součástí týmu lidí, kteří šíří ve svém regionu kulturu podnikání na bázi vzájemné spolupráce, kvalitních vztahů a důvěry. 

Máte - li chuť se dozvědět více o možnosti spolupráce s Business for Breakfast, připravili jsme pro vás Snídani s BforB o BforB.

Seznámíte se podrobně s tím, co děláme, co je naší vizí a s konkrétními možnostmi spolupráce. Vysvětlíme vám, co jaká spolupráce obnáší a přímo na snídani můžeme pohovořit o tom, jak byste se do toho s námi mohli dát.

Není co ztratit, BforB je skvělá podnikatelská příležitost jak podpořit vlastní firmu, nebo jak vést vyjímečné podnikání ve vašem regionu s velkou oporou za zády.

Chcete vědět, jak se s námi spolupracuje stávajícím Komunitním manažerům a Franšízantům? Mrkntěte na stránku http://networkinguru.cz/ a prohlédněte si videa.

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma