Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Skautingem a čtením k osobnímu růstu? Inspirujte se na stejnojmenné akci

V rámci partnerství s institucí GrowJOB v roce 2019 vás zveme na první letošní konferenci Osobní růst 27.1.2019 v Kině Lucerna v Praze. Členové BforB si konferenci mohou užít za zvýhodněné vstupné, které jsme pro vás v rámci partnerství s GrowJOB připravili!

Jednorázovým předsevzetím typu začít cvičit, přestat kouřit, víc číst nebo míň mlsat už odzvonilo. Moderní jsou teď dlouhodobé cíle. Jedním takovým může být i osobní růst, k němuž vás nakopne stejnojmenná konference. Osobní růst 2019 se odehraje 27. ledna v pražském Kině Lucerna a představí 8 řečníků, mezi nimiž vystoupí třeba ředitel Skautského institutu Miloš Říha, milovnice knih Lucie Zelinková nebo průkopník kritického myšlení Lukáš Hána. Organizátor konference GrowJOB Institute se navíc rozhodl, že v novém roce bude konference pořádat bez odpadu a s přesahem. Catering na první z nich tak zajistí Kuchařky bez domova.

Pro členy BforB máme zvýhodněné vstupné! Požádejte manažera klubu o promo kód a zadejte jej při objednávce vstupenek. Vaše vstupenka bude o 30 % výhodnější!

Knihy, skauting, faktomluva nebo digitální detox

Leden máme často spojený s novým začátkem, ať je čerstvý letopočet kulatý nebo končí jako ten letošní devítkou. Aby však sousloví nebylo jen prázdnou frází, potřebujeme změnu života vystavět na pevných základech. Najít je a zakomponovat do svého života vám pomůže 8 řečníků na lednové konferenci Osobní růst. Kdo jiný by vám mohl poradit, jak být lepším člověkem a vyznávat skautského hodnoty v moderním světě než dlouholetý šéf Skautského institutu a spoluautor publikace Bez jablka Miloš Říha? Lucie Zelinková, která působí jako produktová manažerka internetového knihkupectví Martinus.cz, za rok přečte 200 knih a poradí publiku, jak si jimi rozšířit obzory. Mladá psychiatrička a zakladatelka projektu Nevyhořím Zuzana Špačková se zase podělí o zkušenosti s odstřihnutím se od sociálních sítí, které jako nyní už bývalá blogerka nedávno absolvovala, a ukáže, jak na osobní růst skrze důležitou duševní hygienu.

Jejich řady rozšíří i lektoři samotného GrowJOB Institutu Lukáš Hána a Matěj Krejčí, kteří se dlouhodobě věnují tématu kritického myšlení, respektive digitálnímu detoxu a s ním související lepší soustředěnosti při práci. „Všichni jmenovaní se pak ve svých vystoupeních budou dotýkat témat publikací nakladatelství Jan Melvil Publishing, které s pořadatelským GrowJOB Institutem dlouhodobě spolupracuje,“ zdůrazňuje ještě pořadatelka Aneta Martinek devízu, kterou se konference liší od jiných.

Více informací a registraci na akci můžete provést ZDE.

Konference GrowJOB vás budou inspirovat po celý rok, a členové BforB mohou být vždy při tom a za výhodnější vstupné. Budeme vás informovat a přesných termínech konání akcí.

  • Osobní růst Brno - duben
  • Wo.men - duben
  • Lovebrand - květen 
  • Leadership Praha - září
  • Leadership Brno - říjen
  • Krimyš (kritické myšlení) - listopad 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma