Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Rozšiřujeme náš tým BforB!

Hledáme lidi do našeho týmu, kteří by rádi ve své lokalitě budovali komunitu podnikatelů, ve které by se navzájem podporovali, pomáhali si k novým zakázkám, sdíleli své zkušenosti a informace. 

 

Naše kluby BforB můžete provozovat jako svůj podnikatelský záměr (spolupráce formou franšízy), nebo jako doplněk ke svému podnikání (komunitní manažer), který vám pomáhá v péči o svůj okruh kontaktů na osobní úrovni.

 

Zveme vás na snídani o BforB, kde se můžeme společně osobně setkat a pohovořit o možnostech spolupráce. Bude prostor mluvit o všem, co vás zajímá, abyste si mohli udělat obrázek, o jakou aktivitu se jedná, zda vás bude bavit a jestli nás bude společná práce bavit.

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma