Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Rozhovor se Zlatou a Petrem Jílkovými, moderátory pátečního Andělského klubu

„Náhody neexistují! A když se člověk ráno vzbudí s úsměvem a na svou práci se těší, je to skvělé. Takže: pryč s pesimismem a špatnou náladou. S úsměvem jde přeci všechno líp. Takže: Nebojte se, chtějte být vidět a hlavně! Buďte vidět s námi :)“ To je krédo Zlaty a Petra Jílkových ze Seen Media, s.r.o.

 

Jméno a příjmení: Zlata Jílková a Petr Jílek

Název společnosti: Seen Media, s.r.o.

Členství v klubu: Praha 5 - Andel´s Hotel Prague I - středa

 

 

  

Jak jste se dozvěděli o koncepci Business for Breakfast, případně kdo Vás do klubu pozval?

Oslovila nás Romana Křížová.  Protože máme rádi jakékoli výzvy, přišli jsme se na jednu snídani podívat. Nadchlo nás  to a stali jsme se nejen členy klubu, ale i výkonného týmu. Andělské snídaně moderujeme.

 

Co se Vám na fungování klubu líbí?

Především týmovost. Členové Andělského klubu nehrají sami na sebe. Vědí, co je týmová hra a chtějí se podělit nejen o své kontakty. I díky nim máme nové, spokojené klienty a zakázky.

 

Jaký obor zastupujete ve Vašem klubu Business for Breakfast?

Pracujeme v oblasti mediální komunikace, marketingu.

 

Řekněte nám prosím, čím se Vaše společnost/firma zabývá a jaká je Vaše pozice?

Komunikační agentura  Seen Media se specializuje na public relations. Vytváříme pro naše klienty originální komunikaci. Vše šijeme na míru podle jejich potřeb. Od sestavení mediaplánu až po jeho realizaci. Zajišťujeme tiskové konference, eventy, přednášky na téma mediální komunikace a  další zajímavosti ze světa médií a businessu. Naši klienti se díky nám pravidelně objevují v časopisech, novinách, na internetu, v televizi či rozhlase. Spolupracujeme s prestižními novináři této země a jsme na to hrdí. Není nic krásnějšího, než kontinuálně připravovat mediální obraz klienta a pak si o něm přečíst ve Forbesu, Instinktu, Newsweeku, Reflexu, Egu či ho shlédnout v DVTV nebo Dobrém ránu. A když Vám k tomu všemu ještě pak přijde děkovný mail, to si člověk tu sklenku sektu nalije rád :)

 

Kdo jsou Vaši typičtí zákazníci nebo jaké zákazníky právě hledáte?

Mezi naše klienty patří knižní nakladatelství, divadla, festivaly. Spolupracujeme s realitní kanceláří i cestovkou. Paleta je pestrá.  PR je totiž jen jedno. Záleží jen na tom, jak ho uchopíte a jak kvalitně a kreativně komunikaci utvoříte. Máme svou práci rádi a žádný klient pro nás není malý. Hledáme klienty, kteří vědí, jak důležitá pro jejich business a image mediální komunikace je. Jsou si vědomi toho, že kvalitní PR je dlouhodobou investicí, ne nákladem. Chtějí na sobě pracovat stejně jako my a vědí, že úspěch je náročná a tvrdá disciplína. Ale nebojte se, my Vám s tím pomůžeme, stačí se jen rozhodnout :)

 

Co se Vám v poslední době povedlo? Jaké jsou Vaše úspěchy, na které jste pyšní?

Těšíme se z každé drobné radosti. Jsme nadšení, že můžeme pracovat s tak kvalitními médii jako je Forbes, Hospodářské noviny, Česká televize, DVTV a dalšími médii v zemi. Vždy jsme potěšeni, když můžeme naše klienty propojit a vymyslet akci, která je pro všechny prospěšná. Hledáme a nacházíme neskutečně příběhy, které se skrývají v každém z nás. Česko je země plná skvělých příběhů a lidí, stačí se jen umět dívat a poté vše „přetavit“ v tu správnou dávku emocí. Baví nás to, a proto to baví i naše klienty.

 

Máte nějaké životní krédo?

Náhody neexistují! A když se člověk ráno vzbudí s úsměvem a na svou práci se těší, je to skvělé. Takže: pryč s pesimismem a špatnou náladou. S úsměvem jde přeci všechno líp. Takže: Nebojte se, chtějte být vidět a hlavně! Buďte vidět s námi :)

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma