Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Rok 2019 přinesl partnerství Business for Breakfast a konferencí GrowJOB

Cílem podnikatelských klubů Business for Breakfast (BforB) je podpora a rozvoj malých a středních podnikatelů. Proto jsme velmi rádi, že jsme se letos mohli stát podporovatelem konferencí společnosti GrowJOB, díky čemuž můžeme našim členům pomoci seznámit se s dalšími inspirativními podnikateli a jejich příběhy.

GrowJOB je společnost, jejímž smyslem je přinášet osobní a firemní růst. Její postupy mají základy v aktuálních vědeckých výzkumech z oblasti behaviorální ekonomie a neurověd. Pro veřejnost pořádá GrowJOB školení, akademie, z nichž nejznámější je Konec Prokrastinace, specializované workshopy a konference.

GrowJOB podporuje podnikatele k rozvoji, ať už osobnímu, tak firemnímu. „A zde se s BforB potkáváme. Naše kluby pomáhají podnikatelům růst díky pravidelné spolupráci, sdílení informací a zkušeností, a hlavně díky doporučením. Je nám ctí, že jsme podporovateli společnosti GrowJOB v pořádání různých konferencí a seminářů napříč celou Českou republikou,“ říká Kamila Zárychtová, zakladatelka a ředitelka Business for Breakfast Česká republika.

Díky tomuto partnerství naši členové získají nejen přehled a informace o jednotlivých akcích, které GrowJOB pořádá, ale také výhodnější vstupné na ně - o 30 %. A to jednoznačně stojí za to. „Partnerství BforB a GrowJOB přinese našim členům velkou inspiraci, vzdělání, nové úhly pohledu a v neposlední řadě mohou na konferencích potkat spoustu zajímavých lidí. A k tomu všemu za mnohem výhodnější cenu, díky členství v BforB,“ doplňuje Kamila Zárychtová.

Výhodnější vstupné získáte díky speciálnímu kódu pro členy BforB. Stačí si o něj požádat na e-mailu admin@bforb.cz a zadat ho při objednávce vstupenek na konferenci.

„Náš tip – Máte možnost pořídit za speciální cenu lístky i pro vaše důležité obchodní kontakty. Využijte toho a udělejte pro ně něco výjimečného.“

Připravované konference GrowJOB, na kterých můžete využít 30% slevu plynoucí z partnerství s BforB:

Osobní růst Praha - 27. ledna 

Osobní růst Brno – 6. dubna

Wo.men – 23. května

Lovebrand – 13. června 

Leadership Praha – 26. září

Leadership Brno – 17. října

Krimyš (kritické myšlení) – 27. listopadu 

O každé konferenci vás budeme informovat na vašich klubech, na FB stránkách Business for Breakfast Česká republika a na webu bforb.cz.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma