Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

POZVÁNKY & jiné

Nechceme, aby vám uteklo něco z toho, co pro vás připravujeme. Proto ještě jednou a vše pěkně pohromadě. 

POZVÁNKY

  • BforB Brno pro vás připravuje na 30. září obrovskou networkingovou akci. Zatím je zahalena tajemstvím, opředena odvážnými sliby. Jen jedno je jasné: online networking plný nových kontaktů a příležitostí je v téhle době požehnání. Kapacita bude omezená. Nyní máte jedinečnou příležitost rezervovat si místo za zaváděcí cenu. Platí jen 3 dny, tak rychle do toho! 

 

Chci vědět víc - https://lin.st/networking 

 

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

  • každou středu vychází nový díl podcastu BforB ON AIR 
  • ve čtvrtek 18. března od 8:00hod proběhne první setkání prvního ryze online networkingového klubu. Více informací najdete ZDE.
  • v úterý 23. března od 15:00 do 17:00hod pořádá Kamila Zárychtová, zakladatelka BforB ČR workshop "Jak na efektivní networking". Více informací najdete ZDE. 
  • v úterý 13. dubna od 8:30hod se můžete opět tešit na celorepublikový online networking. Jeho součástí bude i přednáška Veroniky Lencové o tom, jak pracovat s  LinkedIn, aby vám generoval byznys. Přihlásit na akci se můžete na networking@bforb.cz
  • SAVE THE DATE - 17. června od 17:30 do 23:00hod - I když to za okny ještě nevypadá, léto se blíží mílovými kroky. Nalistujte si v diářích červen, najděte čtvrtek sedmnáctého a napište si tam velkým a výrazně BforB. Na tento den totiž plánujeme další letní networkingovou akci a všichni jste srdečně zváni. Potkáme se opět v Praze a ani tentokrát nepřijdete o super výhled. Budeme tajemní (stejně jakov případě brněnské podzimní akce) a místo upřesníme až později. Těšíme se ale už teď! 

PODPOŘTE S NÁMI DOBROU VĚC

Válíte se poslední skoro rok na gauči nebo i přes zavřená sportoviště jste stále ve formě? My se rozhodli, že už si více nemůžeme dovolit zahálet a stali jsme se partnerem Virtuálního charitativního běhu pro Ligu vozíčkářů, který se uskuteční od 22. do 28.března 2021.

Je to úpně jednoduché - vytvoříme TÝM BFORB (při registraci je nutné napsat do příslušné kolonky přesně takto) a společnými silami pomůžeme dobré věci. Zaregitrujte se ZDE a pojďte do toho s námi!  

V tomto závodě odkudkoli – kamkoli závodník nahrává uběhnuté/nachozené kilometry v daném týdnu a pomáhá tak podpořit sociální projekt rehabilitace s odborným fyzioterapeutem pro osoby s fyzickým postižením Ligy vozíčkářů. Připraveno je několik kategorií, takže se může zapojit každý, ne jen maratónští běžci. Ihned při registraci si můžete zvolit, zda jste běžec, chodec nebo zda jste na vycházce se psem nebo dokonce s kočárkem či babičkou. Ideální, že? Pak jen nezapomenout zadat TÝM BFORB a můžete se do toho pustit. Startovné je 200,- Kč/sportovec. 

Další informace najdete na: Rozběháme Česko | Běžecký svět | Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů (myteporazime.cz)

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma