Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Podnikatelský networking v Hradci Králové

Již 16. října od 8.00 hod pořádáme v Park Golf Hradec Králové ukázkovou snídani pro lokální podnikatele.

Přijďte mezi ostatní podnikatelé z Hradce Králové a okolí. Rozšiřte své kontakty, díky kterým získáte zajímavé obchodní příležitosti. BforB vzniklo v roce 2009 v době největší ekonomické krize, aby tyto podnikatelské setkání pomohli firmám a živnostníkům opět nastartovat svoje obchody. V současné době máme přes 600 členů, kteří navzájem nejen obchodují, ale pomáhají si v těchto pro většinu z nás těžkých dobách. Přijďte na ukázkovou snídani zjistit, jak BforB funguje a co vám může nabídnout.  

Výhody snídaně s BforB

✅ během hodiny a půl získáte až 20 nových obchodních kontaktů.

✅ neplatíte žádný poplatek, jen snídani ☕

✅ dáte o sobě a svém byznysu vědět dalším lidem přímo ve vaší lokalitě

✅ vše probíhá na osobní bázi, z očí do očí

✅ oborová exkluzivita – členové v klubu se na klubových setkáních nepotkávají s žádnou konkurencí 

Pozor, je nutná registrace předem ⬇⬇⬇

Napište nám na networking@bforb.cz nebo zavolejte na 774 023 692 nebo se nám ozvěte přes kontaktní formulář.

 

Kdo jsme?

Jsme Business for Breakfast – největší networkingová síť v České republice. Sdružujeme podnikatele a firmy, které se chtějí potkávat pravidelně a těžit tak z dlouhodobých obchodních vztahů, které jim pomáhají společně růst.

 

Reference našich členů

Jsem hrdý na to, že jsem členem. Líbí se mi atmosféra v klubu. Všichni si pomáhají získávat obchodní příležitosti, vzájemně se podporují. V dnešní uspěchané a složité době plné stresu je to obdivuhodný přístup. Kdybych popsal svoje pocity, tak každá účast v klubu mě dobíjí pozitivní energií a vždy se těším na další setkání.

 

V našem klubu jsem získal nové zákazníky, spolehlivé dodavatele a praktické znalosti, které mám k dispozici hned jakmile vím, že něco nevím :-) Cenné je pro mě sdílení zkušeností s ostatními podnikateli. V klubu jsem našel další přátele
známé, které nemusím oprašovat, protože se potkáváme přirozeně, pravidelně a mají podobný – aktivní náhled na život a řešení životních situací.

 

 

Další reference členů najdete zde

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma