Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Nový klub BforB Dobřichovice

V Dobřichovicích vzniká nový BforB klub. Jaká je vize tohoto klubu a na co se budoucí členové mohou těšit? 

 

"Čím víc knih přečteš, tím jsi moudřejší. Čím víc lidí poznáš, tím si bohatší."

 Tímto citátem Marka Twaina se při otevírání nového BforB klubu v Dobřichovicích nechala inspirovat jeho manažerka, paní Lucia Zach. 

 

 

PLÁNY KLUBU

"Má vize založení networkingového klubu spočívá v propojování a šíření myšlenek týkajících se růstu byznysu. Cílem klubu bude vytvořit prostředí, kde lidé z různých oborů a profesí budou mít příležitost navzájem se poznat a sdílet své zkušenosti, nápady a tipy, jak posunout své podnikání dál. Klub bude pořádat pravidelné setkání, workshopy a přednášky, kde členové budou mít možnost seznámit se s novými trendy, postupy a nástroji, které mohou pomoci zlepšit výkonnost jejich podnikání. Důraz bude kladen na hloubku diskusí a interakci mezi členy, aby se podpořilo navazování kvalitních a udržitelných vztahů. Klub bude aktivně hledat nové členy a spolupracovat s podobnými organizacemi, aby se síť příležitostí a zdrojů stále rozšiřovala," představuje své plány pro klub Lucia Zach. 

PROČ PRÁVĚ NETWORKING? 

"Mám ráda lidi, ráda se propojuji a ráda otevírám témata, které z různých důvodů se běžně neotevírají. Jsem bezprostřední, otevřená, přímá a upřímná bytost, která věří, že sdílení příběhů a životních zkušeností nás obohacuje," říká manažerka vznikajícího klubu a dodává: "V životě k nám vždy přichází to, co potřebujeme zažít nebo slyšet a všechno to nás může připravit na to, co třeba nás samotné v životě potká nebo tím příběhem či zkušeností, kterou rozšíříme pomůžeme my dál někomu dalšímu. Můj klub bude o vzájemné pomoci, podpoře a růstu ve všech oblastech života.

PROČ DOBŘICHOVICE?

V tom má Lucia Zach také jasno: "Otevřením klubu zde v krásném prostředí okolí Berounky chci spojit ženy, podnikatelky, kterým bude velkým přínosem už jen samotná přítomnost žen, které stejně smýšlí, mají podobné postoje a dokážou si navzájem pomoct v růstu svých byznysů, podpořit se a podat pomocnou ruku tam kde to půjde. Zváni jsou všichni místní. Myslím, že tu komunita s tímto záběrem chybí."

CHCI SE PŘIJÍT PODÍVAT 

Dobřichovický klub se bude setkávat v unikátním prostředí Restaurace & Hotel Panská Zahrada. Pokud byste jej rádi navštívíli, napište nám na e-mail networking@bforb.cz.

Třeba to bude to spávné místo právě pro Vás! 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma