Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Novoroční večírek s Business & Professional Women CR

Milé členky BforB,

Jako každý rok, i tento rok pořádá Business & Professional Women CR – naše spřátelená organizace, se kterou se navzájem podporujeme a obohacujeme, Novoroční večírek. Jako minulý rok, i ten letošní, bude součástí večírku vynikající divadelní představení s patronkou BPW, Simonou Stašovou.

Prezidentka BPW ČR, Lenka Šťastná, zajistila pro letošní večírek vynikají partnery. Díky ní si na večírku můžete vychutnat pivo ASAHI, Bohemia Sekt, Jaroměřickou mlékárnu nebo I love hummus, takže zábava zaručena. Pro všechny účastnice večírku jsou zajištěné dárky od společnosti L´Oreal.

Nabízíme vám tedy lístky na tuto speciální novoroční událost, kterou si můžeme s milou společností Business Professional Women užít. Pro BforB máme k dispozici 50 lístků, tak neváhejte a rezervujte si své lístky. REZERVACI LÍSTKŮ MŮŽETE PROVÉST ZDE

 A vzhledem k tomu, že Business & Professional Women CR patří k našim partnerským projektům, milé členky BforB, pokud máte chuť se na této výjimečné události zviditelnit, máme pro vás bonus, o 20 % výhodnější partnerství na akci. Kdo chcete být vidět, napište na dotazy@bforb.cz, pro více informací, sdělte nám, jakého klubu jste členkou a výhodnější cena je vaše.

Podívejte se na všechny partnerské spolupráce Business for Breakfast zde.

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma