Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Networking přináší výhodu a zakázky

Podnikatelé setkávající v podnikatelských klubech Business for Breakfast zaevidovali a zrealizovali během prvních šesti měsíců zakázky za více než 58 milionů korun.

 

PRAHA (14. července 2016) - O tom, že správně realizovaný networking se vyplácí, se mohli během letošního prvního pololetí přesvědčit členové podnikatelských klubů Business for Breakfast. Od ledna do konce června si mezi sebou předali 4457 doporučení a kontaktů na nové zákazníky. „Během letošního roku jsme zatím v našich klubech přivítali 1760 hostů, díky nimž jsme si spolu s našimi členy mohli rozšířit okruh kontaktů,“ říká ředitelka Business for Breakfast Kamila Zárychtová, která koncept networkingových klubů přinesla do Česka z Velké Británie.

Počet obchodních schůzek, které si mezi sebou a svými hosty členové klubů BforB sjednali, převýšil 9000. V jejich rámci Členové BforB díky svému působení v klubech zrealizovali a zaevidovali
zakázky v hodnotě 58 361 459 Kč. „V podnikatelských klubech BforB umíme měřit aktivitu a výsledky každého podnikatele a klubu jako celku. Díky tomu jsme schopní oběma stranám ukázat, jak si mohou být vzájemně přínosné,“ říká Kamila Zárychtová.

Jako franšízový koncept nabízí zájemcům Business for Breakfast možnost získání franšízové licence.  Zájemci mají na výběr ze dvou variant. Mohou si pořídit tzv. mini licenci na provozování tří klubů BforB za 300 tisíc korun, nebo získat licenci standard na vedení pěti klubů za 450 tisíc korun. Franšízant provozující tři kluby může při dodržování všech pravidel očekávat navrácení investice do cca půl roku, provozovatel pěti klubů pak během zhruba 12 měsíců. „Naším cílem je dát šanci dalším podnikatelům podílet se na kultivaci podnikatelského prostředí v České republice prostřednictvím networkingu, což dle našich dlouholetých zkušeností funguje. Rozvíjet podnikání na základě korektních osobních vztahů a doporučení jim přinese nejen zisk, ale také uspokojení, že dělají byznys jinak, lépe,“ vysvětluje Kamila Zárychtová.

Značka BforB však také nabízí všem, co chtějí efektivně pracovat se svými kontakty, možnost spolupráce v podobě vedení vlastního networkingového klubu BforB, a to bez nutnosti pořizovat si franšízovou licenci, vynakládat zbytečně vysoké finanční prostředky na budování zcela nové značky, stačí úspěšně absolvovat základní školení vedení klubu a centrála sítě BforB vám pomůže se zahájením jeho fungování. Díky řízení vlastního podnikatelského klubu můžete jako jeho manažer dosáhnout mnohonásobně vyššího počtu zakázek získaných prostřednictvím doporučení a referencí od vašich již existujících kontaktů. A to „jen“ aplikací systému Business for Breakfast do vaší vlastní sítě kontaktů.

 

Pro více informací kontaktujte:

Kamila Zárychtová

Ředitelka Business for Breakfast Česká republika

kamila@bforb.cz

+420 608 066 363

Více informací naleznete také na www.bforb.cz

 

 

Business for Breakfast

„Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.“

Business for Breakfast je v České republice největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking. Podporujeme zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a naším cílem je vytvořit jim takové prostředí, ve kterém získají nové dlouhodobé zdroje pro nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, podporu lokální podnikatelské komunity a díky tomu všemu větší ekonomickou stabilitu.

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma