Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Networking patří i do cestovního ruchu

Podnikáte v oblasti cestovního ruchu? Hledáte nové spolehlivé partnery pro své podnikání? Chcete o sobě dát vědět tak, abyste oslovili nové klienty? Začněte „networkovat“!

 

Díky referenčnímu networkingu získá podnikatel v této branži prověřené obchodní partnery a může tak také zaujmout potenciální nové zákazníky. Potvrzuje to i Pavel Kritscha, majitel cestovní a dopravní agentury Moveso, s.r.o. Ten je již třetím rokem členem podnikatelského klubu Business for Breakfast „Budweis“ v Českých Budějovicích. „BforB je první koncept referenčního networkingu, který jsem poznal a osobně vyzkoušel. I přes počáteční nedůvěru jsem nadmíru spokojený a moje očekávání byla splněna,“ přiznává Pavel Kritscha s tím, že za dva roky členství v BforB získal obchody v celkové hodnotě téměř 700 tisíc korun.

 

Co přináší networking v cestovním ruchu?

  • Podnikatelům – prověřené obchodní partnery a nové klienty
  • Klientům – kvalitní a prověřené služby

Nejen zakázky jsou však tím, co vám může networking přinést. Najít zde můžete také inspiraci a podněty pro rozvoj svého stávajícího podnikání, stejně jako rady od dalších členů klubu BforB , kteří jsou připraveni sdílet svoje zkušenosti. Také díky členství v BforB se Pavel Kritscha rozhodl své podnikání transformovat z formy OSVČ do formy společnosti s ručením omezeným.

 

„Získal jsem také svojí novou značku „Moveso“ pro své podnikání, prostor pro její prezentaci široké veřejnosti. Dosáhl jsem rozšíření mého podnikání o služby dopravní agentury, významné úspory při koupi našeho nového auta,“ vyjmenovává s tím, že v klubu BforB našel mimo obchodní kontakty i celou řadu nových přátel.

 

„Zkrátka jsem toho získal významně více, než jsem si dokázal před vstupem do networkingového klubu BforB vůbec představit. Proto bych poradil všem podnikatelům, kteří nechtějí být na svůj byznys sami – Networkujte, networkujte, networkujte!,“ dodává Pavel Kritscha.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma