Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Meziklubové setkání členů Business for Breakfast ČR

Vážení členové Business for Breakfast, srdečně vás a vaše rodiny zveme na první celorepublikové meziklubové setkání členů podnikatelských klubů BforB.

 
 
Cílem akce je strávit víkend se svojí rodinou a svými BforB obchodními přáteli, pobavit se, něco se dozvědět a budovat mezi sebou pevné a přátelské vazby, abyste mohli být v podnikání obklopeni těmi správnými lidmi.
 
Program je pestrý a je pro všechny, pro děti, pro manželky, pro manžele, pro sportovce, pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět a hlavně bude zábava a prostředí fantastických lidí - členů BforB, kteří spolu podnikají na těch nejvyšších hodnotách - DŮVĚRA, SPOLUPRÁCE A VZÁJEMNÁ ÚCTA.
 
Víkendové setkání proběhne v nádherném prostředí Krkonoš, v příjemném areálu Bret v Žacléři, kde si budete moci užít nejen společnost vašich BforB kolegů z různých koutů České republiky, ale i krásnou přírodu.
 
Můžete se "jenom" zúčastnit, nebo se stát přímo hlavními aktéry a pro své byznys přátele uspořádat Workshop - a tím může být něco odborného, nebo turistický výlet, nebo společný běh, nebo cokoliv, co děláte rádi a chcete být při tom v kolektivu těch správných lidí.
 
Hlásit se můžete na e-mailu lucie.pochobradska@bforb.cz
 
Těšíme se na setkání s vámi
 
BforB Východní Čechy - pořadatel a celý tým Business for Breakfast Česká republika
 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma