Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Melodio pro Radka a Kristýnu aneb Hostina života

Speciální společenský večer s prostorem pro networking & večer filmové a muzikálové hudby se skladatelem Zdeňkem Bartákem. Můžete se těšit na nádherné melodie. Většinu z nich jste jistě už v životě zaslechli, jen jste možná nevěděli, že je složil právě Zdeněk Barták. O autorovi vám více prozradí jeho hudba. 

 

 

Podium bude opravdu hvězdné, účast přislíbili zpěváci a herci: Marian Vojtko, Michaela Nosková, Nikola Ďuricová, Lukáš Randák, Jakub Smolík, Dita Hořínková, Felicita Prokešová, Nikol Kouklová Heřmánková, Peter Pecha, Petr Macháček, Petr Vondráček, Radim Linhart, Kateřina Morozová, Shimona a sám pan skladatel, Zdeněk Barták. Více informací na stránkách Melodio.

Spolupořadatelem večera je Business for Breakfast ČR, podnikatelské networkingové kluby – záruka, že poznáte zajímavé nové tváře.

 

 Na jaký networking se můžete těšit?

V rámci akce vytvoříme prostředí, ve kterém bude možné oslovit další účastníky akce, ty, kteří o to budou stát. Největší networkingový přínos ovšem můžete čekat v rámci VIP recepce, kde kromě příležitosti setkat se s celebritami, budete mít příležitost i pro vzájemné představení a zapsání se do online seznamu účastníků včetně vašich požadavků, co právě hledáte, nebo potřebujete.

Tato akce je další z našich 15 speciálních událostí, kterými společně s našimi členy oslavujeme 15. výročí BforB v České republice.

Slavte s námi speciálními příležitostmi k networkingu!

 

Vstupenky

Lístky na akci si můžete zakoupit ZDE

Info ke vstupenkám: 

  • Základní vstupné: 499 Kč (příležitost k networkingu v průběhu přestávky)
  • VIP vstupné: 899 Kč (větší cena = lepší místa, příležitost k networkingu v průběhu přestávky
  • VIP + recepce vstupné:  1400 Kč (příležitost k networkingu v průběhu přestávky a na VIP recepci)

Těšíme se na vás! 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma