Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Konference Ryba smrdí od hlavy 2023

Nakopněte váš byznys na 5. ročníku nezapomenutelné konference. Nejvýznamnější obchodně manažerská konference Ryba smrdí od hlavy se koná na sklonku letošního roku v Brně. Přijďte si pro inspiraci, nové nápady, obchodní příležitosti na celodenním byznys networkingu, pro dávku energie, informace, návody leaderů trhu, které fungují v praxi.

Kdy a kde se potkáme?

  • KDY: 23. listopadu 2023
  • KDE: COURTYARD BY MARRIOTT, Holandská 12, Brno NEBO na Live Streamu v Live portálu přes mobilní aplikaci konference

Zakoupit VSTUPENKY tak můžete ve dvojí variantě – s osobní účastí s námi v hotelu Marriott nebo v online Stream verzi.

Na co se můžete těšit?

54 odborníků

11 hodin inspirace

8 hodin workshopů

1 koučink přímo pro vás

Stovky stejně naladěných účastníků na byznys networkingu

Tombola o ceny v hodnotě přes 2.000.000 Kč

Skvělý catering

a mnohem více čeká právě na vás!

 

Budeme mít tu čest přivítat řadu vynikajících řečníků, kteří přednesou své zkušenosti a poznatky z oblasti vedení. Budou zde také příležitosti pro interaktivní diskuse a síťování s dalšími účastníky, abyste mohli sdílet své nápady a navazovat nové obchodní kontakty.

Konference "Ryba smrdí od hlavy" představuje jedinečné místo pro všechny, kteří mají zájem o podnikání, vedení a inovativní přístupy v organizacích. Budeme se zabývat téměř všemi aspekty vedení, ať už se jedná o strategické rozhodování, řízení lidských zdrojů, vytváření firemní kultury nebo budování efektivních týmů.

Na konferenci se setkáte s řadou partnerů, kteří mají pro účastníky konference speciální nabídky. Osobně se můžete setkat také se speakery a workshoppery, kteří vám budou po celý den k dispozici.

Celý den bude na místě podcastové studio, kde se můžete seznámit s tvorbou obsahu podcastů a vyzkoušet si techniku.

Každý účastník konference také dostává ihned dárek od nakladatelského domu Grada, a to v podobě 2měsíčního přístupu do online knihovny Bookport!

 

Mobilní aplikace

Díky MOBILNÍ APLIKACI Ryba smrdí od hlavy jsme v kontaktu již nyní! Oslovte ostatní účastníky již TEĎ a nečekejte na listopad! Po skončení konference budete mít v knihovně apky také záznamy z přednášek a workshopů. Už teď můžete soutěžit v RELAX ZÓNĚ. Mobilní aplikaci Ryba smrdí od hlavy stahujte v Google Play či App store. Z apky se jednoduše překliknete do liveportálu nebo se do něj můžete opětovaně přihlásit zde: komunita.konferenceryba.cz

 

To nejlepší nakonec

Vstupenky jsou v prodeji ZDE. Prodávají se ve vlnách, a proto čím dříve vstupenku zakoupíte, tím levněji ji zakoupíte. Pro členy klubů Business for Breakfast za zvýhodněnou cenu – informujte se ve svém klubu.

 

Těšíme se na vás!

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma