Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Jak nejlépe vytěžíte maximum z online networkingového setkání?

Online networking je v této době jediný druh networkingu, který můžete provozovat. A není stejný, jako ten klasický, kdy se setkáváte s mnoha lidmi a můžete si s nimi popovídat. Ale bezpochyby má svoje výhody. A pokud je umíte vytěžit, právě v této době se vám otevírá díky online networkingu mnoho nových možností.

Jak tedy vytěžit z online networkingu maximum?

1. připravte si svých 60 vteřin

Dopředu si připravte své představení a nezapomeňte tam přidat váš cíl, pro co jste si přišli - pro radu, informaci, kontakt, doporučení? Bude vás poslouchat cca 20 podnikatelů a všichni mají za sebou spoustu informací, zkušeností a kontaktů. Nepromarněte svoji příležitost!

2. zkontaktujte se s ostatními účastníky

V rámci akce nebo po akci se s ostatními spojte na LinkedIn nebo FB, nebo je pozvěte ke sledování vaší stránky nebo blogu.

3. follow up

Zaujal vás někdo? Máte pro někoho informaci, radu nebo kontakt? Zkontaktujte se po skončení akce, dohodněte si online schůzku 1na1 a rozviňte potenciál spolupráce.

A na závěr

Pamatujte, že networking není rychlý zisk, networking je spíše farmaření, které dává vzniknout a mít dlouhodobou úrodu.

 

Online networking si můžete vyzkoušet v praxi s námi, na našem nově vznikajícím online networkingovém klubu, kterého se můžete zúčastnit jako host. Networkingová setkání probíhají každé dva týdny 8 - 9:30h ráno a příští termín setkání je 15.4.2021. Zúčastnit se můžete jako host. Pozvánku získáte na networking@bforb.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma