Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Jak nejlépe vytěžíte maximum z online networkingového setkání?

Nezapomínejte, že networking stále byl a je důležitou součástí obchodní strategie. Díky networkingovým aktivitám si totiž rozšiřujete svoji síť kontaktů, pečujete o již navázané vazby a tvoříte si kolem sebe společnost aktivních lidí, na které se můžete obrátit a spolehnout.

Online networking není stejný, jako ten klasický, kdy se setkáváte s mnoha lidmi a můžete si s nimi popovídat. Bezpochyby ale má svoje výhody. Dvě z nich jsou jasné - šetří čas a maže vzdálenost. Jak se na něj připravit se dozvíte v našem článku. 

Jak tedy vytěžit z online networkingu maximum?

1. Připravte si svých 60 vteřin

Dopředu si připravte své představení a nezapomeňte tam přidat váš cíl, pro co jste si přišli - pro radu, informaci, kontakt, doporučení? Bude vás poslouchat cca 20 podnikatelů a všichni mají za sebou spoustu informací, zkušeností a kontaktů. Nepromarněte svoji příležitost!

2. Zkontaktujte se s ostatními účastníky

V rámci akce nebo po akci se s ostatními spojte na LinkedIn nebo FB, nebo je pozvěte ke sledování vaší stránky nebo blogu.

3. Follow up

Zaujal vás někdo? Máte pro někoho informaci, radu nebo kontakt? Zkontaktujte se po skončení akce, dohodněte si online schůzku 1na1 a rozviňte potenciál spolupráce.

A na závěr

Pamatujte, že networking není rychlý zisk, networking je spíše farmaření, které dává vzniknout a mít dlouhodobou úrodu.

 

Online networking si můžete vyzkoušet v praxi s námi, na našem nově vznikajícím online networkingovém klubu, kterého se můžete zúčastnit jako host. Pozvánku získáte na networking@bforb.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma