Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Dominika Poláková přinese další možnost podpory a networkingu pro pražské podnikatele

Dominika je od srpna novým franšízovým partnerem Business for Breakfast. Již 6 let se věnuje práci v oblasti financí. Díky tomu je pro ni podpora podnikatelů naprosto přirozenou záležitostí.

Najít klienty v oblasti financí je náročné. Všichni jsou znechuceni ze spousty finančníků, kteří dělali svoji práci špatně. V klubech BforB mě okouzlilo, jak jsou tam upřímní a otevření podnikatelé. A řeší se to, jestli člověk dělá svoji práci kvalitně, a to byl důvod, proč jsem se stala součástí BforB," říká Dominika. 

"Miluju lidi, baví mě má práce, kde můžu dobře a kvalitně poradit a díky tomu se mohu pak zase na ně obrátit. Každý je odborník na něco jiného a od každého mohu získat výbornou radu. Nebuduji spolupráci na základě jednorázové schůzky. Nejdůležitější pro mě je, že mi klienti zůstávají i po 6 letech spolupráce," dodává. 

Podle Dominiky je největší pomoc mít kolem sebe lidi, kteří mají stejné smýšlení, i když jsou z jiného oboru. Člověka to nejen obohatí, ale posouvá ho to dál. Je pro ni důležité, mít kolem sebe komunitu lidí, kteří přijdou, pomůžou a poradí. Ráda kolem sebe tvoří komunitu lidí, která si navzájem pomáhá. 

A jaká je Dominičina vize? "V mých networkingových klubech se budete moci setkávat s různými podnikateli z různých oborů. Chci pomáhat ostatním podnikatelům, zejména v této nepříjemné době. Základ dlouhodobého byznysu není jednorázové setkání, pokud chcete něco dělat 20, 30 let, musíte kolem sebe tvořit příjemné klima. A díky klubům BforB toto tvořit dokážu.“

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma