Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Dámský BforB klub Lady Byznys Praha

„Uspět ve světě, kde jsou oslavování především muži, je těžké. Vnímáme to nejen jako ženy, manželky, zaměstnankyně, matky, které se chtějí vrátit do práce po rodičovské dovolené, ale také jako podnikatelky,“ říká manažerka nového BforB klubu, Kristýna Hrabáková.

 

PROČ KLUB JEN PRO ŽENY?

Účelem setkávání žen v klubu Lady Byznys je vzájemná podpora, spolupráce, dobití energie v příjemném prostředí, inspirace od druhých, získávání kontaktů a komunikace s někým, kdo je v podobné roli.

„Již od dávných časů se scházely ženy, aby si vyměňovaly zkušenosti, předávaly si rady a povídaly si. V klubu Lady Byznys Praha to můžete zažít u bohaté snídaně, v krásném prostředí, a mohu vám zaručit, že budeme řešit váš byznys a témata, která jsou pro vás důležitá,“ upřesňuje Kristýna Hrabáková.

KDY A KDE 

Klub, který bude cílit speciálně na ženy podnikatelky, se bude setkávat v hotelu Leonardo každých 14 dní. Následující setkání proběhne 13. září od 8:00 do 10:00 hod. 

Chcete se přijít podívat a stát se do budoucna součástí skupiny aktivních žen podnikatelek? Napište si o pozvánka na e-mail networking@bforb.cz

 

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma