Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Business for Breakfast podporuje projekt MŮŽEŠ PODNIKAT

Iniciativa MŮŽEŠ PODNIKAT je určena všem, kteří chtějí sny změnit v realitu.

Projekt založili v roce 2012 tři podnikatelé: Miroslav Hofman, Pavel Komárek a Jaroslav Řasa, kteří chtěli prostřednictvím mezigeneračního sdílení zkušeností z podnikání dodat mladým lidem odvahu k realizaci vlastního byznysu. K této aktivitě je vedlo přání, aby se mladí lidé stali osobnostmi, které dokáží velké věci a dokázali stát pevně na vlastních nohou.

 

Podnikatelé motivují studenty středních škol k podnikavosti. Chcete se také přidat?

 

Pro naše přednášky oslovujeme zajímavé a úspěšné podnikatele a podnikatelky, kteří si ve své činnosti počínají poctivě a rovně a mohou se tak stát inspirací mladým lidem, ke kterým promlouvají.

 

 

CÍLE VZDĚLÁVACÍHO PROGRAMU MŮŽEŠ PODNIKAT

Motivovat studenty k podnikavosti. Zprostředkovat příběhy výjimečných osobností, podnikatelů. Chceme, aby se mladí lidé sami stali takovými osobnostmi a dokázali stát pevně na vlastních nohou. Chceme, aby bylo v Česku více podnikatelů a změnil se podhled veřejnosti na podnikání.

Program je nezávislý a svobodný a je financován dobrovolnými příspěvky podnikatelů. Za tři roky prošlo motivačními semináři více jak 15 000 studentů. Navštěvujeme střední školy téměř ve všech regionech České republiky, spolupracujeme s více jak 60 podnikateli/řečníky. Ve školním roce 2015/2016 jsme realizovali motivační semináře na 90 středních školách.

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma