Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Business for Breakfast chystá nový informační systém

Všechny podnikatelské kluby Business for Breakfast na konci dubna začnou používat nový informační systém BBrain, který nahradí v plném rozsahu dnes používaný Čačkon. Těšit se můžete na přátelské uživatelské prostředí, nové technologie, snadné ovládání, rychlost odbavení systému a mnoho dalších vychytávek.
 

BBrain nám vytvořili na míru samotní členové, Petr Stinka a jeho softwarová firma Adineo a za uživatelským prostředím stojí Karel Drašnar s bohatými zkušenostmi z aplikace BrandCloud.

Co všechno nového BBrain přinese? Podívejte se na video, které jsme pro vás s Petrem a Karlem natočili, abyste věděli, kdo za novým systémem stojí a jaké všechny výhody bude přinášet.

 

Stali jsme se hrdými partnery semináře Franšízové přležitosti v Plzni. Na tomto semináři budeme mít příležitost představit plzeňským podnikatelům náš koncept BforB a hledat v Plzni nového člověka do týmu, který by v Plzni rád vedl BforB jako svůj podnikatelský koncept a vybudoval silnou komunitu podnikatelů, kteří se budou navzájem podporovat, sdílet své informace a zkušenosti a pomáhat si k nových obchodním příležitostem. Přijďte se za námi v Plzni podívat. Více informací na Franšízové příležitosti v Plzni

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma