Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Business Beauty Day

Business Beauty Day pořádá dámský klub Lady Byznys, aby poznal nejen nové tváře z ostatních klubů BforB, ale aby uvítal i hosty z řad veřejnosti, kteří mají zájem o téma krásy nebo networkingu. Tato akce vytváří magický prostor pro spojení, inspiraci a sdílení. Business beauty day je zasazen do krásného prostředí Hotelu Hoffmeister, kde se budete cítit jako královny.

Na Business Beauty Day si můžete vyměňovat názory, klást otázky, naslouchat, sdílet a inspirovat podnikatelkami, které se stejně jako vy snaží vytvořit něco úžasného. Toto není akce jen pro jednu konkrétní oblast podnikání, ale pro všechny ženy, které chtějí rozvíjet své vize a budovat nové obchodní vztahy.

Během této tříhodinové události můžete očekávat zajímavé prezentace a přednášky, ale také kosmetické poradenství a módní přehlídku značky Cameronni, která vás okouzlí a přinese novou inspiraci do Vašeho šatníku. Získáte nástroje a znalosti, které nejen posílí vaše podnikání, ale také obohatí váš osobní život.

Vzájemná podpora a sdílení zkušeností jsou pro nás zásadní. Na Business Beauty Day nejenže objevíte nové příležitosti a trendy ve svém odvětví, ale také najdete nové přátelství a podnikatelské příležitosti, které mohou posunout vaše podnikání na novou úroveň.

Připojte se k nám na Business Beauty Day a buďte součástí této krásné a sdílící komunity žen, které se vzájemně podporují a společně rostou.

Jaký bude program? 

  • Řízený networking
  • 60 vteřin – příležitost představit sebe a své podnikání/projekt
  • Inspirativní vstupy na téma Ženy a krása
  • Bohatá rautová snídaně z hotelu Hoffmeister
  • Mimóza a ovoce
  • Volný networking
  • Kosmetické poradenství
  • Módní přehlídka značky Cameronni

 

Vstupné na akci je 1.290 Kč včetně DPH a registrovat se můžete na e-mailu networking@bforb.cz. Případně můžete provést platbu rovnou

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma