Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Brněnský After work má novou manažerku

Stala se jí Hana Bartková, inženýrka ekonomie. Má bohaté zkušenosti s vedením týmu, audity, jak ve výrobě, tak v současné firmě, kde působí. Aktuálně pracuje jako ředitelka jazykové a překladatelské agentury pro oblast Moravy a Slezska a zároveň jako interní auditor.  Ona sama říká, že problémy či komplikace pro ni nejsou překážkou, naopak výzvou. 

 

PLÁNY KLUBU

"Chci vybudovat silný tým s úspěšnými členy, které budu udržovat v pozitivním nadšení, jelikož se aktivně věnuji seberozvoji osobnosti, což bude mít do určité míry také vliv na klub. Kde není nadšení, elán a neustálý přísun energie, tam nemůže z dlouhodobého hlediska nic fungovat. Mým cílem bude to, aby pro všechny, kteří se jen dotknou klubu, ať už ve formě hosta, člena či nadšeného pozorovatele získali z kontaktů a schůzek maximum a efektivně tak využili svůj čas, který do nás/klubu vloží," představuje svou vizi Hana Bartková.  

 

 PROČ PRÁVĚ NETWORKING? 

"Klub pro podnikatele jsem se rozhodla vybudovat proto, že již na mém prvním setkání s BforB mi byla tato pozice blízká a cítila jsem, že se mnou rezonuje. Ráda buduji a vedu kvalitní tým s rostoucími výsledky, kdy je vidět odvedená práce. Věřím, že zde bude dostatečný prostor pro mou realizaci." 

CHCI SE PŘIJÍT PODÍVAT 

Pokud byste brněnský klub BforB After work rádi navštívíli a pozbali se s jeho manažerkou osobně, napište nám na e-mail networking@bforb.cz.

Třeba to bude to spávné místo právě pro Vás! 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma