Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BrandCloud na pomocné stezce

BrandCloud je členem BforB už několik let. Provozují unikátní Cloud, který využívá k sharování grafiky a veškerých firemních dokumentů i BforB. I BrandCloud v době krize dokáže podat podnikatelům pomocnou roku a pro ty s BforB má ještě něco navíc.

 

Stejně jako většina firem, i my v BrandCloudu se potýkáme se současnou situací a snažíme se pomoci. Roušky sice šít neumíme a dezinfekci doma v garáži nevyrábíme, ale o to víc se snažíme pomáhat v tom, v čem jsme kovaní. A to v pomoci s prací online. Jistě se shodneme, že to je v současnosti prostor, který nám vše z domácích kanceláří pomáhá nejen se socializací s okolním světem. Využít online můžeme mimo jiné také pro to, abychom si našli konečně čas na uspořádání, organizaci a naplánování všech těch dat, restů, dokumentů či fotek. A to už je naše doména.

 

GRAFIKA COVID19 ZDARMA

Před nedávnem jsme spustili veřejné sdílené úložiště grafiky spojené s COVID19 s názvem GRAFIKA PRO VČECHNY, které je volně přístupné nahttps://covid.brandcloud.pro/#/

Sdílené úložiště je dostupné všem, kteří potřebují jakékoliv grafické podklady ve formě infografiky, letáků, vývěsek, samolepek, plakátů apod. Zároveń je otevřené pro všechny zájemce, kteří chtějí grafické podklady poskytnout široké veřejnosti.

Vytiskněte si letáček k vám do domu, využijte instrukcí, nalepte vývěsku na schránky nebo výlohu obchodu. Neváhejte využít ikonek nebo postů na sociální sítě, šiřte preventivní opatření. Využijte prostě čehokoliv, co zde najdete. Do úložiště vám poskytneme i vlastní přístupy, a v případě zájmu o editaci vás rádi do účtu zapojíme jako adminy. Těšíme se i na vaše podněty či připomínky. Vše samozřejmě zcela zdarma.

 

BRANDCLOUD ZDARMA PRO NOVÉ PROJEKTY

Po dobu 3 měsíců můžete využít nového účtu bez jakéhokoliv omezení zcela zdarma. Pokud vám tedy pomůže s předáváním velkého množství dat, v komunikaci s lidmi po celé republice, nebo si potřebujete udělat pořádek v nových projektech, rádi pomůžeme s nastavením účtu, vytvořením struktury, podporou. Opět zcela zdarma. On-line schůzky jsou naší specialitou, navíc speciálně pro členy BforB nabízíme schůzky i večer nebo o víkendu dle dohody.

 

KONTINUÁLNÍ PODPORA

Kromě plné podpory on-line, která zahrnuje komunikaci přes maily nebo třeba Skype, jsme rozšířili podporu na videocasty dle potřeb na Google Meet a také na telefonu i na večerní hodiny třeba pro maminky, které se během dne musí věnovat svým dětem, a k práci se tak dostanou až večer. Ve večerních hodinách volejte Karla na 608 422 822 nebo Alici na 725 908 601, během dne funguje standardně naše telefonická linka podpory 777 211 344, videocast domluvte s kýmkoliv z nás bez ohledu na to, zda jste naším zákazníkem nebo nováčkem, který potřebuje nalézt on-line cestičku k práci z domova či na dálku s kolegy třeba z Ameriky.

Víte o někom, komu by ještě v těchto dnech mohl BrandCloud pomoci v komunikaci či práci?  Propojme se, rádi pomůžeme, nabídka platí všem.

 

Alice Brádková, BrandCloud, alice.bradkova@brandcloud.pro

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma