Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB RELAX 2018 Jižní Čechy

BFORB RELAX je každoroční událost, kdy máte možnost seznámit se také se členy BforB z jiných klubů a společně si užít zábavný program. Ideální je když se BforB Relax zúčastní každý klub v co největším počtu svých členů. Dojde tak k ještě většímu posílení vztahů mezi členy a utužení kolektivu. Akce je dvou denní s přespáním v krásném hotelu Kristián, tentokrát tedy ve velmi příjemném pr ostředí Šumavy.

Těšit se můžete na BforB novinky, workshop, wellnes, discgolf a další.... a pozor! Tentokrát si také uděláme v sobotu ráno ukázkovou BforB snídani! - bude vedena oblastními řediteli a manažery BforB jižní Čechy - tato snídaně slouží jako inspirace pro vás pro členy, protože jak se říká: "ukázaná platí" a víme, že tyto ukázkové snídaně skvěle fungují. - cílem je si tuto snídani maximálně užít a také efektivně využít toho, že se jednou za rok potkáme všichni u jednoho stolu. - proto každý z vás bude mít své zaseknutí v 60ti vteřinách (můžete využít jako žádost o radu, pomoc, nebo se pochlubit s novinkami, či úspěchy, které se u vás ve firmě staly...) - dva výherci foto soutěže budou mít navíc Zaměřeno na byznys a Vzdělávací bod! To může být kdokoliv z vás, kdo se zapojí do Facebookové soutěže! 

Cena je jako vždy příznivá, 2200,- Kč a rezervace místa proběhne po připsání platby na účet. Platební instrukce: prosím zašlete 2200,- do 15.9. na účet 4471346399/0800, Variabilní symbol: VAŠE JMÉNO. Pokud potřebujete další informace k BforB Relax, kontaktujte Jakuba Baxu na jakub.baxa@bforb.cz.

Mrkněte na video z minulého ročníku BforB Relax v Jižních Čechách 

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma