Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Přijďte na BforB letní networkingový golf pro negolfisty i golfisty

Business for Breakfast Praha – Romana Křížová pořádá v pátek 21. 6. 2019 od 14:00 hod. již třetí ročník tradičního BforB networkingového letního golfu pro negolfisty i golfisty. Je určený všem členům BforB a jejich příznivcům i přátelům. Pokud tedy chcete strávit sportovně odpočinkové odpoledne plné zajímavých lidí, nových kontaktů a dobrého jídla i pití, rádi vás uvidíme.

Spojte také příjemné s užitečným a pozvěte rovnou své obchodní přátelé, se kterými se radši potkáte na čerstvém vzduchu nežli v kanceláři. A nebojte, pokud golfu z nějakého důvodu neholdujete, nemusíte se golfové hole ani dotknout. Networking, na který jsme zvyklí z našich BforB podnikatelských klubů a který tak skvěle funguje, pokud jedeme „na stejné vlně“, se výborně navazuje nejen u sportu, ale také u jídla. Připraven bude zajímavý a bohatý program jak pro golfisty, tak negolfisty. Akce proběhne v Areálu Prague City Golf v pražské Zbraslavi. 

 

 

Pro zájemce, kteří s golfem teprve začínají nebo si ho chtějí vyzkoušet, budou na akci k dispozici trenéři golfu, se kterými si budou moci vyzkoušet základní golfové techniky. Nebude chybět soutěž v puttování o drobné ceny a golfisté se zelenou kartou jistě ocení hru na devět jamek na perfektně připraveném hřišti.

Průběh celé akce zpříjemní kulinářské lahůdky z vyhlášené kuchyně areálu, u kterých půjde networking jako po másle. A při krátké interaktivní přednášce Karoliny Ladýřové se dozvíte také pár rad o tom, jak správně pečovat o svou pleť.

Ceny celé akce včetně DPH:

-        Pro členy BforB – 1 300 Kč

-        Pro ostatní – 1 400 Kč

Registrovat se na golfové odpoledne můžete na těchto webových stránkách. Kapacita akce je omezena, proto neváhejte a své místo si rezervujte včas.

Více informací, včetně přesného programu, naleznete zde. Sledovat také můžete naši facebookovou stránku, kde naleznete všechny aktuální informace a po akci zde nebude samozřejmě chybět ani řádná fotodokumentace. 

 

Kontakt:

Romana Křížová, oblastní ředitelka BforB pro Prahu 2, 3, 5, 6 a 10

romana.krizova@bforb.cz

602 764 247

www.bforbromana.cz

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma