Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB mě nabíjí pozitivní energií

Nespokojenost s přístupem finančních institucí ke klientům přivedla Daniela Mozgu v roce 2008 k podnikání. V klubech BforB hledá kvalitní obchodní partnerské vztahy. A nejen to, sám se podílí jako manažer na chodu jednoho z ostravských klubů.


Právě díky špatné zkušenosti se před 10 lety rozhodl, že svou energii bude jako finanční poradce věnovat péči o finance a kapitál svých klientů. „Několikrát jsem narazil na to, že veškeré instituce hřeší na neznalost klientů, kteří mnohdy neví, na co mají nárok,“ prozrazuje Daniel Mozga důvod, proč se rozhodl do světa financí hlouběji proniknout a obklopit se takovými lidmi, aby mohl svým klientům zařídit a přinést to, na co mají nárok. Výsledkem je jeho působení pod hlavičkou společnosti Freedom Financial Services.

V podnikání zastává Daniel Mozga názor, že na odbornou práci je potřeba mít odborníka. I proto se před dvěma a půl lety rozhodl stát se členem podnikatelského klubu Business for Breakfast v Ostravě. Právě tam se to odborníky v různých oblastech jen hemží. Jak ale sám přiznává, prosadit se v jakékoli branži je v dnešní době složité. A právě proto je třeba budovat dlouhodobé vztahy, získávat doporučení a díky nim i nové zakázky.

„Podnikatelské kluby BforB pro mě představují možnost učit se od ostatních a zároveň druhým předávat nabyté zkušenosti, možnost propojovat lidi, doporučovat již ověřené členy a vytvářet tak prostor pro další zakázky,“ říká Daniel Mozga s tím, že v rámci BforB funguje celá řada klubů, ve kterých je spousta úspěšných, chytrých, inovativních a cílevědomých lidí. A právě v takovém prostředí je potřeba se pohybovat.

Podle Daniela je pro úspěšné působení v klubu BforB nutné zaujmout takový postoj, že nejprve je potřeba chtít dávat a až pak brát. „Důležité je nebýt v klubu jen pasivním členem, ale chtít se angažovat ve výkonném týmu, neboť člen poté získá větší rozhled, co vlastně BforB je. Může tak více udělat pro ostatní a také je mnohem více v klubu vidět, o což nám jde,“ radí Daniel Mozga, který je nejen členem ostravského BforB klubu Bernie´s Restaurant, ale také manažer klubu Akord.

Danielův klub můžete navštívit v roli hosta, Můžete se přihlásit k účasti na snídani BforB ZDE

  

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma