Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB je v době krize zázemím pro malé firmy a drobné podnikatele

v době rozvoje je pro nás BforB nástrojem, který pomáhá k novým zákazníkům, důležitým kontaktům a získávání informací a zkušeností, které posouvají naše podnikání dál. V současné situaci plní BforB především funkci, která není v době rozvoje až tak patrná. Díky vybudovaným vztahům jste obklopeni lidmi, kteří vám neváhají podat pomocnou ruku nebo nabídnout podporu.

Velké firmy mají větší sílu přežít krizové situace. Mají celá oddělení pracovníků, jejichž úkolem je vyhledávat možnosti dotací, státní pomoci a dalších případných podpor, které v současné situaci vláda nabízí. Malé firmy a drobní podnikatelé ovšem tuhle možnost nemají. Toto zázemí ale skvěle supluje BforB.

Vytváří prostředí odborníků, kteří neváhají radit, pomáhat, podporovat vás, sdlet s vámi rady a zkušenosti. A díky tomu nejste na řešení aktuálních problémů sami. Nemusíte zdlouhavě hledat informace ministerstev, vlády a dalších úřadů, protože každý člen přinese důležitou informaci, správný postup či zkušenost, do klubu a všichni tak mohou čerpat z kolektivní znalosti. I z tohoto důvodu pořádáme online klubová setkání, která sice nenahradí osobní kontakt, ale pomohou.

Na webu, v záložce #Nejste na to sami!, zveřejňujeme nyní články od našich členů, odborníků z různých profesí. Přinášíme aktuální informace, díky kterým zjistíte, na co máte nyní nárok, o co a kde si můžete žádat. Doplňujeme také rady a tipy, které mohou usnadnit využívání moderních technologií nebo usnadnit vaše podnikání.

Buďte se svými kolegy v kontaktu na online klubových setkáních a čerpejte tak maximum z vybudovaných vztahů ve vašich klubech.

       

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma