Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB je partnerem Konference Ženy v byznysu pro podnikatelky a ženy na volné noze

Společnost Business for Breakfast se stala partnerem Konference, která je určena ženám v byznysu a podnikatelkám. V klubech BforB máme vyjímečné ženy, které jsou součástí podnikatelského prostředí a proto vám všem přinášíme informaci o této přínosné záležitosti.

Chcete si z konference rovnou odnést znalosti a know-how? Potkat další ženy, které podnikají? Přijďte, budou vás učit a motivovat osobnosti přímo z praxe.

Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. Která se posunout zase o krok dál. Vybraná témata přednášek a workshopů pomohou ženám v začátcích rozjezdu vlastního byznysu, a to i když mají či očekávají děti. Vítáni jsou samozřejmě i muži, i když celá komunikace směřuje k ženám :)

Řečníci jsou pečlivě vybráni podle schopnosti předat velmi prakticky své znalosti a velký důraz je právě také na workshopy. Máme jich připravených 6 a z nich si účastníci mohou vybrat 3, které absolvují.

Můžete se těšit na celodenní akci nabitou workshopy, přednáškami a panelovými diskuzemi. Nechybí ani networking v podobě grilování na terase a uvolněná přátelská atmosféra.

 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ PŘÍMO Z BYZNYSU

Vedou či založili úspěšné firmy, vynikají ve svých oborech nebo mají za sebou úspěšnou kariéru. A nyní své znalosti chtějí předat i vám.

 Zajímavé přednášky i workshopy povedou odborníci z praxe. A koho na konferenci potkáte?

 • Vandu Horáčkovou Seidelovou - zakladatelku Mom4moms.cz, která získala zkušenosti z politického lobby i byznysu ze zahraničí - Jak podnikat na mateřské
 • Davida Fojtíka - specialistou v oblasti leadershipu, manažerského rozvoje a prodeje si řeknete něco o komunikaci muž vs. žena v byznysu
 • Evu Čejkovou Vaškovou – zakladatelku Ženy s.r.o. a magazínu Podnikavá žena.
 • mentorku a koučku Lenku Mrázovou, kdy si povíte jak zacházet s vaším časem a jak ho využít na maximum. Sama Lenka působila 21 let v PricewaterhouseCoopers, jako team leader.
 • Lucii Višňákovou a Davida Svobodu z Design-restart.cz, jedním z nejvíce profilovaných lektorů workshopů Canvy v ČR a Velké Británii a nasazování vizuální komunikace do firem se naučíte, jak si vytvořit poutavé grafiky i bez grafika.
 • Jana Jáčová – zakladatelka UOL účetnictví - vám prozradí Jak nastavit čísla a cíle ve vaší firmě či na volné noze.
 • S Olgou Pohl, specialistka na copywriting, se naučíte psát o svém byznyse a o svém produktu pro své zákazníky.
 • Nebude chybět ani téma Jak na nápadu na podnikání neprodělat gatě s Michalou Stražovskou, somatickou koučkou, UX researcherkou, bývalou happiness manažerkou společnosti ZOOT.
 • Chci na mateřskou a pracuji na IČ – jak na to? To se naučíte na workshopu s Lucií Konečnou, Účetní a zakladatelka projektu Máma Superhrdinkou.

Dostanete návod od Kateřiny Tygl - specialistky na digitální marketing a online projekty, jak přemýšlet marketingově a dělat jen ty věci, které dávají vzhledem k vašemu produktu či službě smysl. A nevyhodíte tak mnoho peněz za marketing. Jak stvořit vlastní marketingovou strategii tak, aby fungovala. Katka získala zkušenosti nejen na domácí scéně, ale také při jejím působení v Paříži a jiných zemích.

A také nebude chybět téma Jak kouzlit s malým rozpočtem, kdy získáte přehled nástrojů, které vám ulehčí podnikání a jsou zdarma nebo Jak na jednoduchý finanční plán pro mé podnikání.

Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte také 4 byznysové příběhy dvou mužů a dvou žen. Nasdílí vám své zkušenosti o tom, co se jim povedlo a co by udělali příště jinak. Taky nevynecháme téma peněz.

 • Kateřina Pospíšilová, Project Manager, EMEAR Partner Enablement, Cisco, která nasbírala zkušenosti jak z korporátů, tak i z odvětví start-upu nebo v neziskové sféře.
 • Karolína Malá, Zakladatelka menu2many, která je nejenom skvělá projektová manažerka, ale také rozjíždí projekty BabyCityGuide a Visual Consulting.
 • Jiří Rostecký, zakladatel online magazínu Mladyponikatel.cz

Nebudou chybět ani muži, kteří rozvíjeli byznys od nuly nebo na základě rodinných tradic. A sami pracují nejen na propagaci značky, ale také se manuálně podílí na výrobě svých produktů.

Panelovou diskusí bude provádět Michael Rozsypal, novinář a moderátor z Českého Rozhlasu.

 

KDE SE AKCE KONÁ?

Celý den, včetně večerního networkingu se koná na jednom místě, a to v příjemném prostředí restaurace a konferenčních sálů Etnosvět na Praze 2, jen pár kroků od I.P.Pavlova.

V ceně vstupenky máte celodenní program přednášek, 2 panelové diskuse a 3 workshopy. Nebude chybět ani výborný oběd, občerstvení po celý den a dostatečný pitný režim. Káva může téct proudem. A můžete využít také slevu na taxi po Praze.

Registrace na workshopy proběhne od 1.6.2019.        

NEBUDE CHYBĚT ANI VEČERNÍ NETWORKING

Třešničkou na dortu je večerní networkingová grilovačka na terase se speciálně namíchaným drinkem pro naši konferenci.

Více informací se dozvíte na stránkách události. Vstupenku na událost si můžete pořídit zde. 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma