Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB je hostem na Meet-Up večeru Business Animals

Zveme vás na zajímavou networkingovou událost komunity Business Animals, kde jedním z hostů večera bude Kamila Zárychtová z Business for Breakfast s svými radami a tipy, jak vytěžit maximum z networkingu.

Tento rok jsme navázali spolupráci s komunitou Business Animals. Z této spolupráce vzniká zajímavá podpora obou komunit, jako například Sales rána na téma networking (poslední si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/businessanimals/videos/282142652602037/)

Další akcí, kde se BforB a Business Animals propojí bude Meet up 24.9.2018  - networkingová akce, na které se pravidelně schází fanoušci komunity Business Animals.

Tématem večera bude motivace a inspirace. Takže o inspiraci tu nebude jistě nouze:)

Hosty večera budou pánové ze Světa Úspěšných, Karel Pavlatovský a Kamila Zárychtová z BforB! Kamila bude hovořit jako obvykle o networkingu a nasdílí pár rad a tipů, které nasbírala během devítiletého působení networkingové organizace BforB v České republice.

A pro příznivce BforB máme dárek! Prvních 10 můžeme vzít sebou zdarma, jako své VIP hosty. Stačí napsat Šárce Pelikánové na sarka.pelikanova@bforb.cz a pokud se vejdete do 10, vstup zdarma je váš. Šárka vás bude informovat, zda jste to stihli, nebo ne:)

Těšíme se na setkání!

Informace o akci a registrace na https://www.facebook.com/events/2418232215076562/

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma