Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB postoupilo do finále soutěže FRANCHISA ROKU

Business for Breakfast postoupilo do finále soutěže Franchisa roku, kterou pořádá Česká asociace franchisingu. Jejím záměrem je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a dodržujíci Etický kodex franchisingu. Širším záměrem soutěže je zviditelnit franchising jako jednu z možných a prosperujících forem podnikání.

 

O soutěži Franchisa roku

 

Franchising je právem považován za jeden z nejefektivnějších odbytových systémů 21. století. Své pevné místo si za uplynulá dvě desetiletí vybudoval i v České republice a počet nových úspěšných franchisových konceptů zde neustále významně narůstá, ať již o systémy tuzemské či zahraniční.

Záměrem soutěže Franchisa roku je zviditelnění franchisingu jako jedné z možných a prosperujících forem podnikání a představení kvalitních franchisových konceptů, které fungují na bázi čistého franchisingu a dodržují Etický kodex franchisingu.

 

Představení BforB jako jednoho ze soutěžících se můžete přečíst zde.

 

 

Vyhlášení výsledků soutěže

 

Dovolujeme si vás pozvat na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Franchisa roku.

Kdy: 31.5.2017 od 16.00 hodin

Kde: OKsystem a.s. v Praze, Na Pankráci 125

Ocenění Komerční banka Franchisor roku 2016 získá franchisový koncept, který prokáže svou vysokou kvalitu a hodnotu nejen svými ekonomickými výsledky, ale i vyjímečným vztahem k franchisantům, odpovědným přístupem k veřejnosti a životnímu prostředí.

 

Podívejte se dále zde.

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma