Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

BforB AKTUÁLNĚ

Podobně jako spoustu firem i BforB se v minulém roce muselo přizpůsobit situaci. Ukončili jsme nefunkční spolupráce v některých regionech a věnovali se  především hledání způsobu, jak ve stávajících klubech nastavit vše tak, aby online klubová setkání fungovala co nejefektivněji. Současně jsme nedočkavě vyhlíželi dobu, kdy bude možné opět zahajovat nové kluby a rozvíjet nové spolupráce. 

Vnímali jsme, jak důležité bylo s klubovými setkáními BforB pro naše členy pokračovat v online režimu. Najednou museli totiž podnikatelé řešit spoustě nových situací a problémům a klub se tak stal základnou, kde naši členové mohli načerpat inspiraci, nalézt radu a pomoc, důležitá propojení a vzájemnou podporu. A právě nové situace nám otevřely nové možnosti.

 

  • Zahájili jsme online celorepubliková setkání, na kterých se můžete propojit se členy i hosty BforB napříč celou republikou. A až budete potřebovat kontakt do nějakého města, víte na koho se obrátit. Další celorepublikový networking proběhne 13. dubna od 8:30hod.  
  • S nápadem rozhovorů s členy našich BforB klubů a přibližování jejich nejen podnikatelského příběhu ostatním prostřednictvím podcastu jsme koketovali už dlouho. Naplno jsme se do toho pustili na podzim minulého roku a vzniklo BforB ON AIR.  Rozhovory vznikají ve spolupráci se studiem Soundflower a můžete si je poslechnout na Spotify, Google Podcasts, Breaker, PocketCast, RadiouPublic nebo Apple Podcasts. Na celkový přehled všech dosud zveřejněných rozhovorů se můžeme mrknout sem. 
    Chcete se i vy podělit o svůj podnikatelký příbeh nebo know how? Ozvěte se nám na networking@bforb.cz, další termín natáčení je 9. března. 
  • Před koncem roku jsme zahájili novou franšízovou spolupráci v Plzni. Regionální pobočku si vzala na starost bývalá členka plzeňského BforB, paní Vlaďka Matasová a se svojí kolegyní, Hankou Krabcovou, vzaly plzeňské BforB do svých rukou. V Plzni budují podnikatelský klub „S nadhledem“ - ten je určen zkušeným podnikatelům, kteří se chtějí navzájem podporovat. Naopak pro ty, kteří s podnikáním právě začínají, bude určen klub BforB „Junior“. Oba kluby se budou doplňovat a navzájem od sebe čerpat.

NĚCO NOVÉHO

  • Postupně se formují nové specializované networkingové kluby jako je BforB HR a BforB investiční.
  • Úplně novým projektem bude možnost členství v online klubu. Je určený pro ty podnikatele, kteří nemohou být každé dva týdny v jeden čas a na jednom místě. Máte chuť si členství v online klubu vyzkoušet? Napište nám na networking@bforb.cz a zajistěte si své místo. Více informací si můžete přečíst tady. První setkání je naplánováno na 18. března od 8:00hod.
  • Olomoucké BforB míří novým směrem a s novým vedením. Více prozradíme příště.

OD ČLENŮ

Občas se na nás nebo na franšízanty či manažery klubu obracíte s informací, radou nebo článkem, který byste rádi sdíleli se všemi členy BforB. Prostor k tomu kromě sociálních sítí teď budete mít i tady - ve zpravodaji, který se dostane ke všem členům BforB v České republice. 

 

  • Miroslav Ševečka je člen už třetím rokem člen brněnského klubu Pagadali. Pro ostatní členy řidiče připravil jednoduchý návod, jak se zachovat v případě, kdy se stanete účastníkem dopavní nehody.  "Tento manuál má poskytnout řidičům (budoucím viníkům či poškozeným) užitečné informace. Je tam 10 tematických okruhů a bonus v podobě poznatků z praxe. Moje představa je, že si řidiči manuál přečtou, stáhnou, vytisknou a budou jej vozit v autě pro případ nehody," upřenil využití Miroslav. My za něj moc děkujeme! Odkaz k jeho stažení najdete ZDE.
  • Kristýna Hrabalová je marketingový stratég se zaměřením na Facebook reklamu a aktuálně zjišťuje, jak jsou na tom podnikatelé s využíváním Facebooku pro reklamu jejich podnikání. Máte prostor odpovědět na na pár dotazů? Můžete ZDE. 

ABY VÁM NIC NEUTEKLO

Sledujte kromě lokálních i celorepublikové sociální sítě. Business for Breakfast Česká republika najdete na Instagramu, Facebooku i LinkedIn. Najdete na nich aktuální informace k plánovaným akcícm, pozvánky na partnerské události, tipy a rady z networkingu nebo plány pro celou networkingovou síť. 

  

  

 

 

 

 

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma