Business for Breakfast

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu

Aktuální ceny členství v Business for Breakfast Praha – Romana Křížová jen do konce léta

Léto je tady a s ním čas dovolených – je to tedy i čas, kdy si v klidu můžete rozmyslet, kam dál posunout své podnikání a třeba ho začít rozvíjet v jednom z klubů Business for Breakfast Praha – Romana Křížová. Přijďte se podívat jako host a uvidíte sami. Návštěva klubu vás k ničemu nezavazuje, pouze rozšíří vaše obzory a možnosti podnikání. BforB Praha – Romana Křížová každým rokem rosteme, jeho členové si pouze za první pololetí tohoto roku dopomohli k byznysu za bezmála 5 milionů Kč. Máme osm klubů a již přes 100 členů. Pro udržení vysokého standardu našich setkání bychom vám nyní rádi představili nové ceny členství od 1. 9. 2019 pro nové členy

 

Přemýšlíte nad tím, že byste se rádi stali členem podnikatelského klubu Business for Breakfast, protože v této úzké spolupráci se stejně naladěnými lidmi vidíte smysl a hledáte pro svůj projekt či obor podnikání kvalitní prověřené kontakty? Nebo už členem jste a máte ve svém okruhu známých či obchodních kontaktů někoho, kdo by oborově obohatil naše BforB kluby, ale zatím jste nenašli odvahu ho pozvat jako hosta do některého z klubů? Teď je ten správný okamžik, aby noví (potenciální) hosté popřemýšleli nad možným členstvím, navštívili během letních prázdnin některý z BforB klubů Praha – Romana Křížová a poslali do něj přihlášku nejpozději do 31. 8. 2019.

Konkrétní informace o cenách naleznete na webových stránkách www.bforbromana.cz.

Stávající členové BforB Praha – Romana Křížová budou mít garantované obnovy členství za současnou cenu na všechny další obnovované roky bez přerušení.

Pokud tedy ještě váháte, zda navštívit jako host BforB klub, už na nic nečekejte. Pokud podáte přihlášku do 31. 8. 2019 a do stejného data ho budete mít i uhrazené, celé roční členství v Business for Breakfast Praha – Romana Křížová budete mít ještě za současné ceny, i kdybyste své členství začali až v září 2019. Nejpozději ho však musíte aktivovat do 30. 9. 2019.

Přijďte se podívat jako host a přihlaste se klidně hned teď na těchto webových stránkách.

Už teď se na vás těšíme!

E-book zdarma

Jak získat
klienty networkingem

Získejte zdarma